Сенсація від "Мавп", перемога "Будівельника": результати Суперліги Windrose 4 лютого

9,0 т.
Сенсація від 'Мавп', перемога 'Будівельника': результати Суперліги Windrose 4 лютого

БК "Черкаські Мавпи" здобули другу перемогу поспіль у регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose. Підопічні Максима Міхельсона на своєму майданчику створили сенсацію та обіграли южненський "Хімік" – 80:78.

Перша половина поєдинку вийшла неймовірно напруженою. Команди не давали один одному відірватись більше, ніж на чотири очки. "Мавпи", незважаючи на статус аутсайдера поєдинку, нав'язали супернику рваний баскетбол, до якого южненці виявилися не готові. У результаті до великої перерви господарі майданчика досягли триочкової переваги.

Третя чверть вийшла повною протилежністю того, що глядачі побачили у перших двох. "Хіміки" її повністю провалили, жодного разу не зумівши вийти вперед.

На вирішальний період команди вийшли на паркет за рахунку 58:52. Однак тут южненці увімкнулися і здійснили вражаючий камбек, який дозволив їм досягти переваги на табло "+5".

Доля зустрічі вирішилася в останні три хвилини, а героєм став центровий "Мавп" Ігор Сергєєв. Саме він приніс своїй команді два очки, забивши вирішальний м'яч за шість секунд до сирени.

"Черкаські Мавпи" – "Хімік" – 80:78 (22:20, 20:19, 16:13, 22:26)

В іншому матчі ігрового дня "Будівельник" без особливих проблем впорався з "Одесою". Кияни були сильнішими на своєму майданчику – 88:68.

"Будівельник" обіграв "Одесу".

Лише в першій чверті гостям вдалося нав'язати фавориту боротьбу. "Будівельники" трохи розслаблено увійшли в матчі, чим успішно користувалися одесити, не давши опоненту піти у суттєвий відрив.

А ось уже в другому періоді кияни підняли темп, що тут же принесло свої плоди. Досить швидко вони досягли двозначної переваги в рахунку.

Цей момент, схоже, дещо розслабив гравців "Будівельника". Інакше не поясниш, що вже на першій хвилині другої половини гри на табло горіли цифри 43:41. Цей момент змусив наставника столичної команди Ігорса Міглінієкса влаштувати своїм підопічним "рознос".

Дії литовського тренера дали результат. Із цього моменту господарі почали впевнено нарощувати відрив у рахунку. У четвертій чверті він досяг 24 очок. Кияни спокійно довели матч до підсумкової перемоги.

"Будівельник" – "Одеса" – 88:68 (24:16, 19:23, 25:14, 20:15)

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Миколаїв" обіграв "Тернопіль" у черговому матчі Суперліги Windrose.