"Київ-Баскет" зробив неймовірний камбек і здобув перемогу в Суперлізі Паріматч

Суперліга Паріматч

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 21 березня, вiдбулися чергові поєдинки в Суперлізі Паріматч.

Столичний "Київ-Баскет" у матчі з "Хіміком" відіграв у 4-й чверті 16 очок, перевів гру в овертайм і здобув перемогу 80:71, а "Тернопіль" впевнено переграв "Одесу" 80:68.

Хімік заволодів перевагою вже на старті гри і не віддавав її супернику до завершення першої половини. Команда Віталія Степановського добре захистилася та вдало заграла трисекундну, де традиційно ефективно працювали Нельсон та Салліван. Київ-Баскету в першій частині матчу не вистачило енергії та спортивної агресії.

Відео дня

Команда Айнарса Багатскіса мала низький відсоток реалізації кидків із гри та програвала супернику за всіма фронтами. Окремою проблемою для киян стали 3 фоли в пасиві бігменів Коренюка та Тібодо, що стало проблемою для господарів, які проводили ще один матч без Майкла Джейкобсона. Як результат, Хімік пішов на велику перерву за 15 очок переваги.

Київ-Баскет – Хімік

У третій чверті южненці змогли втримати перевагу, яка сягала 19 очок. Здавалось, що команда Віталія Степановського вже не віддасть виграний матч, але Київ-Баскет зробив героїчний камбек. Команда Багатскіса продемонструвала захист зовсім іншого рівня у четвертій чверті, закривши лідерів суперника. Господарі почали втікати у швидкий напад, відчули впевненість у трисекундній і зуміли довести свій камбек до овертайму. Прикра втрата під своїм кільцем від гостей дозволила Київ-Баскету зрівняти рахунок, а атака на перемогу очок южненцям не принесла.

В овертаймі, отримавши впевненість і граючи на куражі, Київ-Баскет гру вже не віддав. Отримавши перше лідерство в матчі саме у додатковій 5-хвилинці, Київ-Баскет виграв із рахунком 80:71 і вдруге в сезоні здолав южненців на своєму майданчику.

Київ-Баскет — Хімік 80:71 ОТ (12:22, 16:21, 19:18, 20:6, 13:4)

Київ-Баскет: Близнюк 17 + 7 підбирань + 3 перехоплення, Мессі 11 + 6 підбирань + 3 передачі, Мішула 8 + 3 передачі, Ковальов 4, Коренюк 2 — старт, Янг 16, Павлов 11 + 11 підбирань, Тібодо 6 + 6 підбирань + 4 блок-шота, Крутоус 5

ХІмік: Нельсон 25 + 12 підбирань, Войналович 9, Ковляр 5, Рябчук 2, Антіпов 2 — старт, Салліван 14 + 10 підбирань, Зотов 10 + 7 підбирань + 5 передач - 5 втрат, Марченко 4, Мироненко 0

Тернопіль переграв суперника в кожній з чвертей і як підсумок переміг - 80:68.

В першій половині Тернопіль трохи менше реалізовував моменти в фарбі – 13 проти 15, але за триочковими (6 проти 3) і штрафними (9 проти 1) переважав суперника. Це дозволило повести господарям в рахунку +7. В інших аспектах гра була рівною – 18 підбирань проти 16, і 11 передач проти 10 у одеситів.

Тернопіль – Одеса

Після перерви чорноморці не стали дисциплінованішими. Вони продовжували значно більше порушувати правила, за рахунок чого підопічні Дмитра Забірченка реалізували ще 7 штрафних, тоді як суперник - 2. За реалізаціює з гри був майже паритет – 6 (1 триочковий) проти 7 (1 триочковий).

В заключній частині, як і у всіх попередніх, Тернопіль володів ініціативою. Боуі відзначився з дальньої і з фарби, і таким чином став найрезультативнішим гравцем матчу – 17 очок. Близьким до дабл-даблу був Югба, який окрім 10 балів, мав 9 підбирань. Хороша гра лідерів дозволила господарям перемогти – 80:68.

Тернопіль – Одеса 80:68 (21:18, 20:16, 20:17, 19:17)

Тернопіль: Боуі 17 очок + 5 підбирань + 4 передач, Югба 10 очок + 9 підбирань + 2 передач, Агафонов 12 очок + 6 підбирань + 3 передач, Кольченко 6 очок + 1 підбирань + 4 передач, Келхон 10 очок + 1 підбирань + 2 передач

Одеса: Кондраков 6 очок + 2 підбирань + 6 передач, Артамонов 10 очок + 5 передач, Браун 17 очок + 5 підбирань + 3 передач, Блейлок 6 очок + 6 підбирань, Бріджман 6 очок + 4 підбирань + 1 передач, Прокопенко 5 очок + 4 підбирань + 1 передач

Положення команд

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Будівельник" втретє в сезоні переміг "Прометей" (98:90). "Дніпро" здобув 20-ту перемогу в сезоні, здолавши "Миколаїв" (84:70), а "Харківські Соколи" програли вдома "Черкаським Мавпам" (57:83).