"Київ-Баскет" вийшов до півфіналу Суперліги Паріматч

4 хвилини
2,5 т.
Суперліга Паріматч

У чемпіонаті України з баскетболу у вівторок, 18 травня, були зіграні чергові поєдинки чвертьфінальної серії Суперліги Паріматч.

Столичний "Київ-Баскет" здобув свою третю перемогу над "Черкаськими Мавпами" (78:76) і вийшов до півфіналу, а чемпіон країни "Дніпро" виграв у Києві у "Будівельника" (81:72), скоротивши відставання в серії (1:2)

В першій половині Київ-Баскет зміг заволодіти шестиочковим гандикапом. Представникам столиці не завадила краща гра суперника під щитами – 19 підбирань проти 20, і ліпші командні дії – 5 передач проти 8. У підопічних Айнарса Багатскіса була влучність, і цього вистачило задля отримання переваги – 15 реалізацій з гри проти 11.

Черкаські Мавпи – Київ-Баскет

Після відпочинку Черкаські Мавпи вперше у поєдинку змогли вийти вперед. За декілька хвилин до кінця третьої чверті Камерон Янг реалізував постріл із фарби, і господарі повели +2. Підопічні Максима Міхельсона ще більше додали у командних діях, і на момент завершення 10-хвилинки майже вдвічі перевершували киян за передачами – 15 на 8. Та все ж результативні дії Коренюка, Мішули та Ковальова повернули перевагу столичній команді +2.

У заключній частині Черкаські Мавпи продовжили демонструвати характер. За півтори хвилини до завершення чверті гості вели у 8 очок. Проте вони зарано розслабилися. 40-секунда втрата концентрації – і Мавпи завдяки Конєву та Янгу скоротили відрив до 4 балів. Айнарсу Багатскісу навіть знадобився тайм-аут. Та це не збило темп господарям, навпаки, вони наблизилися до суперника вже на відстань двох очок. Головний тренер гостей змушений був знову взяти паузу – за 6 секунд до кінця. Цього разу вона допомогла, і у боротьбі Київ-Баскет зберіг перевагу, переміг у матчі – 78:76 і у серії 3-0. Варто відзначити Богдана Близнюка, який став найрезультативнішим у поєдинку – 20 очок, 3 підбирання та 1 передача.

Суперліга Паріматч. 1/4 фіналу. Третій матч

Черкаси. ПС Будівельник

Черкаські Мавпи – Київ-Баскет 76:78 (10:15, 20:21, 26:22, 20:20)

Черкаські Мавпи: Камерон 12 очок + 3 підбирань + 8 передач, Попов 7 очок + 3 підбирань + 2 передач, Конєв 15 очок + 6 підбирань + 5 передач, Скапінцев 16 очок + 4 підбирань + 3 передач, Ткаченко 7 очок + 5 підбирань

Київ-Баскет: Коренюк 6 очок + 11 підбирань + 1 передач, Мессі 7 очок + 2 підбирань + 2 передач, Близнюк 20 очок + 3 підбирань + 1 передач, Ковальов 7 очок + 6 підбирань, Павлов 11 очок + 1 підбирань

Будівельник поступився вдома Дніпру в третьому поєдинку чвертьфінальної серії плей-оф Суперліги Паріматч – 72:81.

Будівельник – Дніпро

З перших секунд суперники без зайвих підготувань кинулися на повних швидкостях у битву, яка для господарів могла стати вирішальною. І на перших хвилинах саме господарі були переконливішими. Вони краще влучали та переважали в грі під щитами. Та влучні триочкові Террела і Закурдаєва після середини ігрового часу стартової чверті надали впевненості гостям разом з ігровою перевагою. Відтак гості виграли дебют зустрічі, а на велику перерву вже мали 12 очок переваги.

Певні неприємності для гостей знову розпочалися з другої половини. Деякий час гості стримували тиск киян та все ж дозволили супернику скоротити відставання до дистанції менше десяти очок. Ще в середині четвертої чверті різниця балансувала на межі двох очок, але цього разу остаточного перелому на користь киян, як у попередніх поєдинках, не сталося. Спрацював фактор Санона. Його лідерська гра на останніх хвилинах стала ключовою в переможному результаті Дніпра. З 27 очок загалом, 21 він набрав за одну четверту чверть.

Відтак серія продовжиться четвертим поєдинком у Києві.

Наступний, четвертий матч серії, команди зіграють у Києві 20 травня.

Будівельник – Дніпро – 72:81 (18:26, 11:15, 22:13, 21:27)

Рахунок серії – 2:1

Як повідомляв OBOZREVATEL, кілька днів тому БК "Запоріжжя" у важкому поєдинку переміг "Тернопіль" і подвоїв перевагу в серії – 74:70, а потім "Прометей" на домашньому паркеті здолав "Хімік" 91:79.