"Дніпро" завдав "Будівельнику" першої поразки в сезоні Суперліги

1,9 т.
'Дніпро' завдав 'Будівельнику' першої поразки в сезоні Суперліги

Київський баскетбольний клуб "Будівельник" зазнав першої поразки у чемпіонаті України з баскетболу у Суперлізі. У Дніпрі столична команда поступилася місцевому однойменному клубу з рахунком 74:78.

Ключовою стала друга чверть, яку гравці Дніпра виграли 23:9. Дніпро в ці десять хвилин грали агресивніше та активніше в захисті, а в нападі один за одним "летіли" влучні триочкові.

Після великої перерви Будівельник заграв агресивніше, став задіювати своїх "великих" під щитом і це дало можливість скоротити відставання киян в рахунку до -12 перед останньої чвертю.

Остаточно інтрига повернулась в четвертій чверті, коли декількома вдалими атаками поспіль Будівельник скоротив своє відставання до 6 очок. До останнього кияни залишались на відстані однієї-двох результативних атак від Дніпра, але господарі втримали перемогу.

Найрезультативнішими гравцями команд з 21 очком стали Максим Закурдаєв у Дніпра та Павло Буренко у Будівельника.

Будівельник вперше програв в сезоні в 28-му матчі, тоді як Дніпро виграв 21 матч при 7 поразках і підвищив свої шанси в боротьбі за срібло чемпіонату.

Дніпро — Будівельник 78:74 (19:16, 23:9, 18:23, 18:26)

Дніпро: Бондарчук 0, Сорочан 4 + 5 передач, Тимофеєнко 17 + 6 підбирань, Закурдаєв 21 + 6 передач, Загреба 14 + 10 підбирань – 6 втрат – старт; Шкода 9 + 5 підбирань + 5 передач, Сипало 7, Тарасенко 6

Будівельник: Хохоник 2, Приймак 8, Буренко 21, Сандул 11 + 14 підбирань, Конєв 7 + 8 підбирань – старт; Кольченко 19, Нікітін 6 + 7 підбирань, Кабанов 0, Сафонов 0

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Чи не ведіться на фейки!