"Київ-Баскет" вирвав перемогу у "Запоріжжя" і вийшов уперед у півфіналі Суперліги Паріматч

3,9 т.
'Запоріжжя' - 'Київ-Баскет'

"Київ-Баскет" здобув непросту виїзну перемогу над "Запоріжжям" і вийшов уперед у півфінальній серії Суперліги Паріматч (2:1). Матч закінчився з рахунком 83:91.

Практично вся перша половина зустрічі пройшла в рівній боротьбі. Обидві команди не найкраще виконували кидки з дальньої дистанції, а більшість очок було набрано з "фарби". Столичний клуб реалізував 4/14 спроб з-за дуги, в той час як підопічні Валерія Плеханова були влучними тільки в 2 випадках із 10.

Переможці регулярного сезону також перевершили своїх суперників за кількістю очок, набраних другим темпом – 13 проти 2. Саме за рахунок цього їм вдалося піти у відрив і закінчити другу чверть з перевагою в 12 пунктів.

Валерій Плеханов

"Запоріжжя" невдало стартувало в другій половині, відпустивши підопічних Айнарса Багатскіса на 18 очок вперед. Після декількох тайм-аутів господарям вдалося повернутися в гру завдяки яскравим та ефективним діям своєї головної зірки – Майкла Кеффі.

Вони видали фантастичний ривок і наприкінці третьої чверті підібралися до "Київ-Баскета" на відстань 1 очка. Вирішальний відрізок поєдинку почався з переваги гостей у 6 пунктів, але підопічні Плеханова не збиралися відступати та зуміли захопити лідерство за три з половиною хвилини до фінальної сирени.

Боротьба за м'яч під кільцем

В "клатчі" більше пощастило баскетболістам гостей, які реалізували кілька складних кидків, що і дозволило їм святкувати другу перемогу в півфіналі.

"Запоріжжя""Київ-Баскет" 83:91 (19:23, 16:24, 25:19, 23:25)

Як повідомляв OBOZREVATEL, у другому півфіналі Суперліги "Прометей" на виїзді обіграв "Дніпро" і зрівняв рахунок у серії.