"Київ-Баскет" в інтригуючому матчі обіграв "Запоріжжя" у Суперлізі Windrose

4,8 т.
'Київ-Баскет' в інтригуючому матчі обіграв 'Запоріжжя' у Суперлізі Windrose

Столичний "Київ-Баскет" насилу обіграв "Запоріжжя" у черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. На домашньому паркеті підопічні тренера Айнарса Багатскіса були сильнішими – 69:61.

Поєдинок подарував глядачам неймовірну інтригу, хоч і видався не надто результативним. Ситуація на майданчику постійно змінювалася, а команди не давали один одному вимагати великої переваги.

У першій чверті господарі підтвердили статус лідера. Вже на середину періоду підопічні Багатскіса відірвалися на шість очок. Але це не дуже вразило гостей, які швидко відповіли своїми результативними діями.

Це призвело до того, що вже на старті другої чверті запорожці вели у рахунку. І все-таки на велику перерву команди пішли за рахунку 30:28 на користь господарів.

Друга половина вийшла ще більш напруженою. Кияни знову залізли на "+6", але так само швидко, як і на початку зустрічі, втратили перевагу.

Перед вирішальною 10-хвилинкою столичні бджоли були попереду на п'ять пунктів, а зі стартом періоду збільшили відрив до семи. Тут же "Запоріжжя" видало відрізок, за який зміг перевернути гру та вийти вперед. Відповідь киян була негайною – ривок 7:0.

Все вирішилося на останній хвилині зустрічі. Гості влаштували штурм, але кияни вміло відвели загрозу від свого щита та довели гру до підсумкової перемоги.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні свої чергові перемоги у Суперлізі Windrose здобули "Кривбас", "Дніпро" та "Будівельник".