Перемоги "Кривбасу", "Дніпра" та "Будівельника". Результати Суперліги Windrose 17 лютого

5 хвилин
11,3 т.
'Черкаські Мавпи'– 'Кривбас'

У чемпіонаті України з баскетболу у четвер, 17 лютого, були зіграні чергові матчі регулярного сезону Суперліги Windrose. "Черкаські Мавпи" в гостях програли "Кривбасу" (63:80), "Дніпро" вдома розбив "Одесу" (83:59), а а "Миколаїв" поступився "Будівельнику" (70:75).

Черкаські Мавпи краще почали матч, вийшовши вперед 8:2, але Кривбас відповів своїм ривком 9:0. Надалі на майданчику була рівна боротьба, але наприкінці другої чверті кілька вдалих атак господарів дозволили їм піти на велику перерву за переваги +11 – 38:27.

У третій чверті Кривбас продовжив нарощувати перевагу, довівши її до +18, після чого команда Артема Сліпенчука загалом спокійно довела матч до перемоги, тримаючи свою перевагу в "коридорі" +10-15 очок. Зрештою, все завершилось з рахунком 80:63.

Кривбас – Черкаські Мавпи

Найкращим гравцем матчу став Мілош Поповіч, який оформив дабл-дабл з 11 очок та 17 підбирань. Найрезультативнішим у переможців став Владислав Коренюк із 17 очками, а у гостей Олександр Кольченко відзначився 21 набраним балом.

У наступному матчі 26 лютого Кривбас зіграє у Миколаєві перенесений матч чемпіонату, а ось Черкаські Мавпи свою наступну гру проведуть уже в березні після міжнародної паузи.

Кривбас – Черкаські Мавпи 80:63 (15:15, 23:12, 21:17, 21:19)

Кривбас: Коренюк 17 + 9 підбирань, Юміпіг 13 + 5 передач, Бондарчук 6 + 6 підбирань, Артамонов 14, Поповіч 11 + 17 підбирань – старт; Латковіч 14, Старцев 3, Фролов 0, Івшин 0

Черкаські Мавпи: Кольченко 21 + 5 підбирань, Ткаченко 4 + 5 підбирань, Дугат 18 + 9 підбирань + 7 передач, Шаліч 6 + 5 підбирань, Приймак 2 – старт; Сергеєв 8, Конате 4, Романовський 0, Бондаренко 0.

Дніпро – Одеса

Дніпро здобув перемогу над Одесою у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Старт матчу був за господарями. Дніпру вдалося зробити вдалий ривок 11:2 і захопити лідерство у матчі. На першу перерву Дніпро пішов, маючи перевагу +11. У другому періоді господарі лише збільшили свою перевагу, а Одеса продовжувала шукати свою гру. У результаті, на велику перерву Дніпро пішов лідером +21.

Після перерви гра трохи змінилась. Одеса додала проте наздогнати Дніпро їм не вдалось. Втім гості змогли скоротити відставання у рахунку до 10 очок і невеликі шанси на порятунок матчу перед заключною чвертю мали.

Однак, врятувати матч гостям не вдалось. Дніпро впевнено провів останню чверть і не дав можливості Одесі відновити інтригу. Господарі довели матч до перемоги і виграли сьому гру поспіль в Суперлізі.

Наступні матчі обидві команди зіграють вже після перерви на матчі збірної.

Дніпро – Одеса 83:59 (25:14, 22:12, 16:24, 20:9)

Дніпро: Крутоус (10), Павлов (8 + 7 підбирань), Санон (18 + 5 підбирань + 5 асистів), Зотов (11 + 10 асистів), Кравцов (15) – старт, Шундель (3), Колдомасов (5), Бобров (6 + 6 підбирань), Тимофеенко (5 + 6 підбирань), Закурдаев (0), Загреба (2)

Одеса: Лейманіс (11), Ткачук (1), Агафонов (11 + 6 підбирань), Фіцпатрік (7), Шепард (11 + 9 підбирань) – старт, Лауріс (6), Гутман (0), Шорсткий (2), Новіков (2), Марченко (8)

Миколаїв – Будівельник

Миколаїв програв вдома Будівельнику в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 70:75.

Кияни приїхали до Миколаєва без більшості легіонерів. У складі був лише Арчі Гудвін. Натомість господарі мали практично повний ростер, що певним чином підрівняло шанси команд. Миколаївці з перших атак намагалися максимально використати цей кадровий фактор. Та відірватися вдалося лише на вісім очок. Надалі кияни вирівняли гру, а до кінця стартової чверті й рахунок.

Уже в другій 10-хвилинці гості остаточно адаптувалися та розігралися. За кращої реалізації кияни забезпечили собі на велику перерву 5 очок переваги. Найактивнішими за цей час стали Близнюк (12 очок) та Гудвін (9). У господарів Барніс набрав за цей час 11 очок.

У третій чверті гості не віддали супернику ігрову перевагу, збільшивши в підсумку загальну перевагу до 12 очок.

У підсумку киянам вистачило переваги для загальної перемоги. Щоправда в заключній чверті довелося докладати зусиль, аби її захистити. Господарі до останнього намагалися врятуватися і лише зовсім трохи не вистачило для цього. Відтак Миколаїв втретє в сезоні поступився Будівельнику. Гості зміцнили другу позицію в Суперлізі Windrose.

Миколаїв наступного разу має зіграти 26 лютого вдома проти Кривбаса.

Миколаїв – Будівельник – 70:75 (15:15, 17:22, 14:21, 24:17)

Миколаїв: Барніс 18о + 5пд, Радунич 15о + 10пд, Волкер 11о + 8пд + 7пр, Крік 5о + 6пд, Кожемякін – старт; Херст 8, Дубоненко 7, Онуфрієв 4, Тищенко 2о + 5пд, Хохоник.

Будівельник: Близнюк 23о + 6пд, Гудвін 20о + 8пд, Конєв 14о + 8пд, Кондраков 8, Грицак – старт; Кобець 9, Прокопенко 1, Коломойський 5пд.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у середу, 16 лютого, було зіграно два матчі регулярного сезону Суперліги Windrose. "Прометей" у Харкові, який виступає дублюючим складом, поступився місцевим "Соколам" (73:98), зазнавши першої поразки в сезоні. У другому поєдинку дня "Тернопіль" обіграв БК "Запоріжжя" (87:70).