"Київ-Баскет" сенсаційно програв "Запоріжжю" і не вийшов до фіналу Суперліги Паріматч

3,5 т.
'Запоріжжя' розгромило 'Київ-Баскет' в п'ятому матчі

"Запоріжжя" сенсаційно стало другим фіналістом Суперліги Паріматч після розгромної виїзної перемоги над "Київ-Баскетом" у п'ятому матчі серії (3:2). Поєдинок закінчився з рахунком 66:92.

Гості вдаліше почали вирішальний поєдинок. Найкращим гравцем в їхньому складі на старті зустрічі став Дмитро Тихонов, який набрав майже половину очок своєї команди в першій чверті (11 з 26).

Олександр Сізов із м'ячем

Після короткої перерви кияни не тільки не змогли прийти до тями, але й продовжили відпускати своїх суперників. Підопічні Айнарса Багатскіса часто промахувалися із забійних позицій, а ось "Запоріжжя" зловило кураж і показувало високий відсоток реалізації кидків. Почин Тихонова підтримали Кеффі, Сизов, Грицак і Маяускас, чия гра дозволила гостям піти на велику паузу з перевагою в 24 очки.

Кеффі в атаці

"Київ-Баскет" провалив і старт другої половини, після чого підсумковий результат протистояння вже не викликав особливих питань. Підопічні Валерія Плеханова вели вже в 33, коли наставник столичного клубу все ж зумів достукатися до своїх гравців і змусити їх завестися.

"Київ-Баскету" не вдалося показати свою найкращу гру

Киян вистачило тільки на кінцівку третьої чверті, за підсумками якої вони зуміли підібратися до суперників на 17 пунктів перед вирішальними 10 хвилинами. Однак цей ривок не допоміг переможцям регулярного чемпіонату перевернути гру на свою користь.

"Київ-Баскет" – "Запоріжжя" 66:92 (16:26, 13:27, 22:15, 15:24)

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше першим фіналістом Суперліги Паріматч вперше в своїй історії став "Прометей".