Перемоги "Київ-Баскета" та "Галичини": результати Суперліги 28 березня

1,9 т.
Перемоги 'Київ-Баскета' та 'Галичини': результати Суперліги 28 березня

"Київ-Баскет" здобув перемогу в першому матчі черкаського баблу Суперліги, здолавши "Старий Луцьк".

Команди провели рівну першу половину, яку кияни виграли з перевагою в два очки, а ключовий ривок команда Володимира Холопова провела у третій чверті, яку виграла з рахунком 22:11. У заключній десятихвилинці кияни гру вже контролювали та утримували суперника на двозначній дистанції, вигравши матч із рахунком 86:76.

Найкращим гравцем матчу став Антон Мусієнко, у якого 14 очок, 10 підбирань та 5 передач (РЕ 25). "Київ-Баскет" здобув 19-ту перемогу у 27 матчах, а "Старий Луцьк" зазнав 23-ї поразки за аналогічної кількості зіграних матчів.

Кияни в наступному матчі в Черкасах 29 березня протистоятимуть "Прикарпаття-Говерлі", а "Старий Луцьк" в цей же день зіграє проти одеської БІПИ.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС "Будівельник"

"Старий Луцьк" – "Київ-Баскет" 76:86 (22:25, 23:22, 11:22, 20:17)

В іншому матчі ігрового дня львівська "Політехінка-Галичина" здобула перемогу над "Прикарпаттям-Говерлою" 78:66.

Стартові 10-12 залишились за "Говерлою", яка краще реалізовувала свої можливості, в першу чергу у фарбі, завдяки чому підопічні Євгена Мурзіна були попереду.

Втім, коли "Політехніка-Галичина" наладила свою гру, вона швидко перехопила ініціативу і на велику перерву команди пішли при +10 для львів’ян. Головні герої команди Ярослава Зубрицького в цей момент – Владлен Бережний, який впевнено почувався як під своїм, так і під чужим щитом, а також Данило Кич, який за першу половину набрав 17 очок.

В третій чверті "Політехніка-Галичина" довела свою перевагу до 20 очок, реалізувавши за ці десять хвилин 6 триочкових, хоча до цього було 4 дальніх попадань. В останній чверті львів'яни  спокійно довели гру до перемогу. Кращим у складі переможців став Владлен Бережний, який до 30 очок додав 9 підбирань та 3 передачі. РЕ 35. У Данила Кича в підсумку 22 очки.

Вигравши втретє в сезоні у "Прикарпаття-Говерли", "Політехніка-Галичина" здобула 15-ту перемогу в чемпіонаті і впевнено займає п’яту позицію. Говерляни йдуть шостими з 9 перемогами.

"Прикарпаття-Говерла" завтра, 29 березня, зіграє проти "Київ-Баскету", а "Політехніка-Галичина" зустрінеться з господарями баблу "Черкаськими Мавпами".

"Прикарпаття-Говерла" – "Політехніка-Галичина" 66:78 (20:15, 15:30, 14:23, 17:10)

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Дніпро" та "Будівельник" перемогами закрили минулий тур у чоловічій Суперлізі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!