"Київ-Баскет" перемогою відкрив 2022 рік у Суперлізі Windrose

3 хвилини
7,2 т.
Київ-Баскет переміг Миколаїв

У неділю, 9 січня, відновився регулярний чемпіонат України з баскетболу у Суперлізі Windrose. У першому матчі 2022 року "Київ-Баскет" переміг МБК "Миколаїв". Перенесена гра завершилась із рахунком 96:61.

Активна гра Свінга, Вашингтона, швидка та агресивна гра у нападі дозволили киянам оформити впевнений старт, а ось Миколаїв свої атаки не реалізовував. Відчувши впевненість, кияни ще в першому періоді зробили ривок 21:2 і мали 15 очок переваги.

Київ-Баскет – МБК Миколаїв

Корабелам вдалося прийти до тями в другій чверті, проте відрив у рахунку вже був надто великим. Зупинятися господарі не планували, тим паче гра у команди йшла як на чужій половині майданчику, так і у захисті. У підсумку перед великою перервою кияни вели вже +23.

У другій половині матчу Київ-Баскет здебільшого грав у своє задоволення, поєднуючи це з високою реалізацію кидків з гри. Ще в третій чверті Київ-Баскет вже вів з перевагою в 30 очок. Виділявся Ковальов, який не лише завершував атаки данками, а й вдало грав у захисті, відзначившись декількома видовищними блок-шотами.

Миколаїв так і не зміг нав’язати боротьбу фавориту, програвши свій дев’ятий матч поспіль у Суперлізі Windrose. Київ-Баскет впевнено розпочав рік перемогою, вигравши з рахунком 96:61.

Найкращим гравцем матчу став Джефф Гаррет, який набрав 10 очок, зробив 11 підбирань, 3 передачі та 1 блок-шот (РЕ 23).

Наступний матч Київ-Баскет зіграє вже у Кубку Європи проти німецького Крайльсхайма – 12 січня, а в Суперлізі 15 січня вдома протистоятиме Хіміку. Миколаїв наступного тижня знову зіграє на виїзді вже проти лідера Прометея – 14 січня.

Київ-Баскет – МБК Миколаїв 96:61 (23:14, 27:13, 24:17, 22:17)

Київ-Баскет: Вудсон (8), Свінг (7 + 3 підбирання), Вашингтон (14 + 4 підбирання), Ковальов (6 + 10 підбирань), Скапінцев (14 + 5 підбирань), Іванов, Томпсон (15 +4 підбирання), Гаррет Дж (10 + 11 підбирань), Анікієнко (10), Тиртишник (10)

МБК Миколаїв: Херст (14), Волкер (17 + 5 підбирань), Барніс (8), Дубоненко (4), Радуніч (5), Лук’ян, Хохоник (2), Онуфрієв, Заплотинський (2), Кожемякін, Тіщенко (9), Сафонов.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 5 січня "Київ-Баскет" обіграв "Хмельницький" (99:80) та вийшов у чвертьфінал Кубка України.