"Дніпро" та "Київ-Баскет" вийшли до чвертьфіналу Кубку України з баскетболу

1,6 т.
Дніпро та Київ-Баскет стали чвертьфіналістами

Баскетбольний клуб "Дніпро" обіграв у гостях збірну Сумської області – СумДУ та вийшов у чвертьфінал Кубку України. Матч завершився з рахунком 62:102. Ще одним чвертьфіналістом став "Київ-Баскет", який здолав "Хмельницький" 99:80.

Початок поєдинку не знітив молодших та менш досвідчених гравців Вищої ліги. Господарі намагалися результативно відповідати на кожен випад суперлігового суперника. Сумчанам у підсумку вдалося виграти стартову 10-хвилинку в три очки. Та вже до середини наступної чверті гості вирівняли гру та пішли вперед. Уже на велику перерву дніпряни вибороли 14 очок переваги.

Лідером результативності за першу половину ще залишався з 11-ма очками Ігор Стародуб зі складу господарів. Однак його майже наздогнав Павло Крутоус – 10 очок.

У другій половині у сумчан уже не виявилося аргументів та сил, аби стримувати тиск гостей. Останні тотально переважали господарів. На початок заключної чверті Дніпро вже мав 39 очок переваги. Іссуф Санон та Максим Закурдаєв набрали по 17 очок.

Гості в підсумку впевнено довели поєдинок до перемоги, перетнувши межу в 100 набраних очок.

У чвертьфіналі Дніпро приєднався до Прометея, Тернополя, Будівельника та Харківських Соколів, які раніше вже туди пробилися.

КУБОК УКРАЇНИ

Чоловіки. 1/8 фіналу

Збірна Сумської області-СумДУ – Дніпро – 62:102 (26:23, 8:25, 8:33, 20:21)

СумДУ: Стародуб 15, Кошеватський 11, Ігнатченко 9, Бречко 6о + 6пд, Михайлов 4 – старт; Конєв 6, Сидоренко 3о + 5пд, Любич 3, Марченко 3, Кіктєв 2, Токар.

Дніпро: Крутоус 22, Санон 20о + 8пд, Зотов 12о + 6пд + 7пр, Тимофеєнко 7о + 6пд, Кравцов 5 – старт; Закурдаєв 22, Бобров 8о + 9пд, Павлов 6.

Хмельницький — Київ-Баскет

Хмельницький, який став автором головної сенсації 1/16 фіналу Кубку України, вибивши представника Суперліги Одесу, дав бій ще одному представнику еліти – Київ-Баскету.

Хмельничани на рівних протистояли одному з лідерів Суперліги в першій чверті, а у другій навіть вийшли вперед на 13 очок. У кінцівці Київ-Баскет скоротив своє відставання до 3 очок, але завдяки двом поспіль дальнім влучанням Вудсона і Ожегова на велику перерву команди пішли при +7 для господарів – 47:40.

Господарі нав’язували боротьбу Київ-Баскету до кінця третьої чверті, але триочковий Тиртишника дозволив киянам піти на останню перерву при +6, а у останній десятихвилинці підопічні Айнарса Багатскіса вже не дали шансів Хмельницькому.

Найрезультативнішим гравцем матчу став гравець киян Дерріл Вудсон, який набрав 20 очок.

Кубок України. Чоловіки, 1/8 фіналу

Хмельницький, Новатор

Хмельницький — Київ-Баскет 80:99 (20:18, 27:22, 15:28, 18:31)

Хмельницький: Полюляк 19 + 10 підбирань, Мазік 12, Буц 5, Давидюк 10, Горобченко 8 + 6 підбирань + 8 передач – старт; Вудсон 15 + 8 підбирань, Ожегов 9, Кісільчук 2, Когут 0

Київ-Баскет: Кеффі 11 + 7 передач, Свінг 14 + 5 підбирань, Вашингтон 7, Ковальов 6 + 7 підбирань, Скапінцев 11 + 5 підбирань – старт; Вудсон 20, Гаррет 12, Тиртишник 11, Войналович 4, Іванов 3, Анікієнко 0

Напередодні південненський баскетбольний клуб "Хімік" не зміг пробитися до чвертьфіналу Кубку України. У поєдинку 1/8 фіналу підопічні Віталія Степановського поступилися "Харківським Соколам" 64:78.