"Київ-Баскет" впевненою перемогою стартував у півфіналі Суперліги Паріматч

1,6 т.
Київ-Баскет – Запоріжжя

У чемпіонаті України з баскетболу у вівторок, 25 травня, стартувала півфінальна серія Суперліги Паріматч. Столичний "Київ-Баскет" на домашньому майданчику ДС "Венето" здобув перемогу над БК "Запоріжжя" – 77:53.

Поєдинок розпочався за повного домінування господарів. Кияни контролювали всі аспекти гри, натомість гості надто багато помилялися та здавалися виснаженими. Відтак уже в першій чверті різниця сягнула 17 очок на користь господарів.

Одним із найактивніших у Київ-Баскеті був капітан Богдан Близнюк. За першу половину він набрав 9 очок. На бал менше було в Павла Крутоуса. Лідер запоріжців Майк Кеффі перебував у затінку – лише 3 очки за першу половину. Загалом за реалізацією господарі вдвічі переважали гостей. А за очками в швидкому відриві різниця була розгромною – 16:0.

По перерві кияни продовжили контролювати перебіг поєдинку, маючи на увазі в підсвідомості наступний поєдинок. На лідерську позицію вийшов Коренюк, який став найрезультативнішим. У гостей тим часом нагадав про себе Кеффі. Він став лідером за набраними очками своєї команди, однак цього було відверто замало, аби вплинути на загальний перебіг. Кияни й надалі спокійно контролювали гру. У підсумку перемога на старті півфінальної серії.

Наступний матч півфіналу суперники зіграють у Києві 27 травня.

СУПЕРЛІГА ПАРІМАТЧ Плей-оф. 1/2 фіналу. Матч 1

Київ-Баскет – Запоріжжя – 77:53 (27:10, 20:14, 13:19, 17:10)

Київ-Баскет:

Запоріжжя:

Рахунок серії – 1:0

Як повідомляв OBOZREVATEL, окрім "Київ-Баскета" і "Запоріжжя" в півфінал вийшли "Прометей" із Кам'янського і "Дніпро". Ця пара стартує на стадії 1/2 фіналу з 28 травня.