Перемога "Мавп" і сенсація від "Будівельника": результати Суперліги Паріматч 12 лютого

8,4 т.
'Черкаські Мавпи' - 'Київ-Баскет'

У регулярному чемпіонаті Суперліги Паріматч у п'ятницю, 12 лютого, відбулися чергові п'ять поєдинків, які пройшли у форматі "пузирів".

"Черкаські Мавпи" легко розібралися з "Тернополем" і виграли другий матч поспіль у київському "баблі" з рахунком 86:68.

Підопічні Максима Міхельсона здобули несподівану перемогу над лідером чемпіонату "Київ-Баскет" 11 лютого і впевнено розпочали зустріч проти номінальних гостей, які останнім часом упритул наблизилися до групи, що лідирує.

Черкащани контролювали перебіг подій на паркеті і не давали суперникам набирати легкі очки, самовіддано граючи в обороні. Вони виграли обидві чверті в першій половині і пішли на перерву з комфортною перевагою у 12 очок.

Після перерви "Тернопіль" став діяти інтенсивніше і змушував суперників частіше помилятися. Завдяки мінімальній перемозі в третій десятихвилинці підопічні Дмитра Забірченка зуміли зберегти інтригу перед початком четвертої чверті.

У ній черкаські баскетболісти зловили справжній кураж і почали влучати в кільце практично з будь-якої позиції. З цієї причини "Тернополю" навіть не вдалося наблизитися до можливого камбеку.

"Черкаські Мавпи" – "Тернопіль" 86:68 (19:12, 24:19, 16:19, 27:18)

"Запоріжжя" перемогло "Одесу" після чудової гри в першій половині

"Запоріжжя" здобуло перемогу над "Одесою" в ще одному матчі Суперліги Паріматч, який пройшов у "баблі" в Кам'янському, з рахунком 84:79.

Підопічні Валерія Плеханова вдало розпочали поєдинок і майже відразу захопили лідерство. До середини першої чверті перевага номінальних господарів становила вже 10 очок. Перша половина другої десятихвилинки пройшла у затятій боротьбі, команди відповідали однією результативною атакою на іншу, але перед перервою "Запоріжжю" вдався ще один ривок, унаслідок чого вони пішли на перерву, виграючи 56:36.

У перерві Олег Юшкін зумів завести своїх підопічних, і вони почали стрімко наближатися до суперників. Перед вирішальним відрізком перевага баскетболістів Плеханова становила вже 10 очок. В останній чверті рішучість одеситів нікуди не зникла. Вони продовжували показувати агресивну гру, активно пресингуючи суперників і здійснюючи на них тиск. Незважаючи на всі спроби гостей, "Запоріжжю" вдалося довести справу до вкрай непростої перемоги.

"Запоріжжя" – "Одеса" 84:79 (25:16, 31:20, 11:21, 17:22)

Олександр Мішула з м'ячем

В іншому поєдинку "Київ-Баскет" став третьою командою, яка знищила ослаблених "Харківських Соколів" у столичному "баблі" Суперліги Паріматч. Підопічні Айнарса Багатскіса перемогли з рахунком 135:35.

Рєнатас Куріліонокас не може розраховувати на основних гравців через коронавірус і травми, тому зараз на матчі чемпіонату України виходять баскетболісти, які виступають у Першій лізі.

Харків'янам вдалося нав'язати боротьбу киянам лише в перші хвилини поєдинку, але на більше їх не вистачило. На першу коротку перерву команди пішли з 17-очковою перевагою лідерів Суперліги, а на велику паузу баскетболісти подалися за рахунку 59:20.

У другій половині ніяких змін на майданчику не відбулося. Гравці "Київ-Баскета" не збиралися зупинятися і продовжували легко набирати очки, а "Соколи" мали серйозні проблеми в нападі. У підсумку підопічні Багатскіса виграли матч із непристойним рахунком.

"Київ-Баскет" – "Харківські Соколи" 135:35 (33:16, 26:4, 36:9, 40:6)

У ще одній зустрічі п'ятниці в "пузирі" в Кам'янському зустрічалися місцевий "Прометей" та южненський "Хімік". Сильнішими були господарі паркету – 82:75.

"Прометей" і "Хімік" улаштували зарубу.

Перший період вийшов неймовірно напруженим і рівним. Обидві команди не давали одна одній піти у відрив, хоча попереду на 1-2 очки завжди були "хіміки".

Після першої перерви команда з Кам'янського зуміла зрівняти рахунок, після чого суперники по черзі почали вести гру. Однак кінцівка краще вдалася підопічними Віталія Степанівського, які змогли собі забезпечити перевагу в п'ять очок.

У третій чверті "Прометей" дуже швидко скоротив своє відставання. Гра перетворилася на справжню боротьбу нервів, що негативно позначилося на результативності. В результаті доля зустрічі вирішилася в четвертій 10-хвилинці. Її перша половина була рівною, але потім удача посміхнулася господарям, які завдяки ривку 10:0 вирвали підсумкову перемогу.

"Прометей" – "Хімік" – 82:75 (16:18, 17:20, 23:17, 26:20)

Ще більш напруженою вийшла битва київського "Будівельника" і "Дніпра" у столичному "баблі". Сенсаційну перемогу здобули господарі майданчика – 96:93.

"Будівельник" створив сенсацію в грі з "Дніпром".

Гра розпочалася під диктовку "будівельників", які після рівного старту почали йти у відрив. Господарям паркету вдалося домогтися переваги "+9". Цей момент не збентежив "синьо-біло-блакитних", які продовжували шукати ключі до оборони суперника.

Старт другої 10-хвилинки також залишився за колективом Ігорса Міглінієкса, однак гостям досить швидко вдалося не тільки нівелювати перевагу суперника, а й вийти вперед.

Під час великої перерви литовський фахівець вніс корективи у гру своїх підопічних, що відразу ж позначилося на результаті. Кияни видали ривок 13:2, що стало переломним моментом у поєдинку.

Дніпряни влаштували погоню за суперником. Їм вдалося підібратися на відстань у п'ять очок, але "будівельники" дуже швидко відповіли своїми результативними атаками і в результаті схилили чаші терезів на свою користь.

"Будівельник" – "Дніпро" – 96:93 (26:20, 18:25, 31:21, 21:27)