"Київ-Баскет" після карантину програв у Кубку Європи ФІБА

3 хвилини
7,0 т.
Зустріч відбулася у Бельгії

"Київ-Баскет" у четвертому турі другого групового етапу Кубка Європи ФІБА поступився у Бельгії місцевому "Антверпу". Матч групи J завершився з рахунком 83:70.

Для підопічних Айнарса Багатскіса це стало першою грою з 23 січня. Через коронавірус, який підхопили 9 баскетболістів, команді довелося піти на тривалий карантин. У киян перенеслися чотири останні поєдинки – з "Антверпом" та "Ріжаною" в єврокубках, а також матчі проти "Тернополя" та "Кривбасу" у Суперлізі Windrose.

Зрештою, команда Багатскіса зіграла без Вашингтона, який залишився в Києві, тому що все ще не отримав негативний тест.

"Антверп" – "Київ-Баскет"

Перша половина гри пройшла за рівної боротьби – перші 15 хвилин суперники по черзі виходили вперед, не відриваючись більше ніж на 4 очки. В середині другої чверті декілька дальніх влучних попадань гравців "Київ-Баскета" дозволили гостям здобути перевагу +6 очок, але до великої перерви "Антверп" скоротив відставання – 37:39.

Рівна гра тривала до середини третьої чверті, коли провал "Київ-Баскета" коштував команді відставання у 11 очок. Попри всі намагання киян, "Антверп" втримав перевагу, здобувши першу перемогу у топ-16 Кубку Європи ФІБА.

У "Київ-Баскету" кращими стали Вудсон з 16 очками та Свінг, який набрав 13 очок. У "Антверпа" 22 очки на рахунку Фрідрікссона.

Кияни з двома перемогами у чотирьох матчах зрівнялись з німецьким "Крайльсхаймом", з яким зіграють 8 лютого. Враховуючи ситуацію в групі, ця гра стане визначальною в боротьбі за чвертьфінал.

Кубок Європи ФІБА. Група J. Четвертий тур

5 лютого, Антверпен.

"Антверп" (Бельгія) – "Київ-Баскет" (Україна) 83:70 (22:20, 15:19, 24:14, 22:17)

"Київ-Баскет": Вудсон 16, Кеффі 15, Ковальов 7, Скапінцев 7 + 7 підбирань, Войналович 2 – старт; Свінг 13, Томпсон 7, Гаррет 0 + 5 підбирань, Анікієнко 2, Тиртишник 1

Нагадаємо, на цій стадії команди борються за місця у чвертьфіналі, у який виходять по дві найкращі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у стартових матчах етапу кияни перемогли вдома бельгійський "Антверпен" (90:82) і поступилися вдома італійській "Реджо Емілії" (79:80).

12 січня у третьому турі "Київ-Баскет" переміг удома німецький "Крайльсхайм". Матч групи J завершився з рахунком 73:71.