"Київ-Баскет" драматично програв "Тернополю": результати Суперліги Паріматч 28 лютого

Суперліга Паріматч

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 28 лютого, відбулися чергові два поєдинки в регулярному сезоні Суперліги Паріматч.

У першій грі дня лідер першості "Київ-Баскет" в гостях несподівано поступився БК "Тернополю" – 86:87, а потім "Черкаські Мавпи", завдяки прекрасно проведеної третьої чверті переломили хід гри і перемогли БК "Запоріжжя" – 81:71

Київ-Баскет краще почав матч. У команди Айнарса Багатскіса все виходило в нападі, підтвердженням чому є 50 очок за половину. Відмінний відрізок наприкінці першої чверті провів Олександр Мішула, підтримав партнера у другій десятихвилинці Брюс Мессі. Кияни мали 16 очок переваги на екваторі другої чверті, але ще до великої перерви тернополяни зуміли скоротити відставання. Команда Дмитра Забірченка більше тисла на суперника через трисекундну і на велику перерву пішла за 7 очок відставання.

У другій частині матчу гості набагато якісніше захистилися і не зменшили обертів у нападі. Тернопіль продовжував грати агресивніше у трисекундній, Київ-Баскет намагався грати в нападі швидше. Абсолютно рівна друга половина матчу призвела до того, що переможець визначався в клатчі.

Команди входили в завершальні три хвилини за рівного рахунку, але краще вирішальний відрізок провели саме гості. Очки Агафонова, Калхуна та Боуві дозволили Тернополю виграти кінцівку та вперше в сезоні Суперліги перемогти Київ-Баскет — 87:86. Підопічні Дмитра Забірченка виграли вдруге за тиждень, а кияни після успіху в Дніпрі не змогли перемогти вдруге вже в домашній грі.

5 березня Київ-Баскет зіграє вдома проти Прометея, а Тернопіль у цей же день прийматиме Запоріжжя.

Київ-Баскет — Тернопіль 86:87 (31:22, 19:21, 17:23, 19:21)

Київ-Баскет: Джейкобсон 15 + 8 підбирань, Мессі 13 + 7 передач, Янг 9, Коренюк 9 + 13 підбирань, Крутоус 3 — старт, Мішула 20, Близнюк, 9 + 5 передач, Тібодо 6, Павлов 2, Ковальов 0

Тернопіль: Агафонов 20 + 7 підбирань + 4 передачі, Боуві 19 + 7 передач + 6 підбирань, Кольченко 17 + 4 перехоплення, Югба 14 + 9 підбирань + 4 передачі — старт, Сандул 7, Кальніченко 2, Буренко 2

У першій чверті Запоріжжя змогло повести +2 завдяки більш кращій грі під щитами. Підопічні Валерія Плеханова зробили 14 підбирань, тоді як суперник – 11. Це давало змогу проводити кидки другого шансу з чим гості справлялися – 7 реалізованих пострілів проти 6.

В наступній 10-хвилинці запоріжці вирішили заволодіти більш впевненим гандикапом. Вони закинули 4 триочкових проти двох у суперника, а загалом реалізували 9 пострілів з гри проти 6. Також вони продовжували краще грати під щитами - 13 підбирань проти 9. Все це призвело до того, що господарі почали програвати 11 очок.

Проте, Черкаські Мавпи не здалися. Вони повністю перевернули гру на свою користь у третій чверті забравши її собі – 31:10. Підопічні Максима Міхельсона реалізували 12 пострілів серед яких 5 триочкових. На це гості змогли відповісти лише чотирма кидками (2 з дальньої).

З перевагою +10 господарі розпочали заключну частину і досить впевнено її зберегли. Вони відповідали кидком на кидок, про що і говорить нічийний рахунок чверті – 18:18. Загалом, перемога Мавп – 81:71.

Черкаські Мавпи – Запоріжжя 81:71 (14:16, 18:27, 31:10, 18:18)

Черкаські Мавпи: Камерон Скотт 20 очок + 8 підбирань + 3 передач, Ткаченко 12 очок + 3 підбирань + 4 передач, Скапінцев 12 очок + 9 підбирань + 1 передач, Янг 7 очок + 3 підбирань, Райт 18 очок + 9 підбирань + 6 передач, Попов 8 очок + 4 підбирань + 3 передач

Запоріжжя: Мальчевський 13 очок + 3 підбирань, Кеффі 14 очок + 5 підбирань + 8 передач, Форчун 12 очок + 4 підбирань, Грицак 9 очок + 9 підбирань + 1 передач, Маяускас 6 очок + 1 підбирань + 1 передач, Міхєєв 6 очок + 1 передач

Як повідомляв OBOZREVATEL, в суботу, 27 лютого, в чемпіонаті України з баскетболу відбувся єдиний поєдинок в Суперлізі Паріматч. У Південному місцевий "Хімік" поступився київському "Будівельнику" – 80:91