"Хімік" здобув упевнену перемогу в Суперлізі Паріматч: результати 30 квітня

600
Суперліга Паріматч

Южненський "Хімік" здобув переконливу перемогу над "Харківськими Соколами" в черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Команда Віталія Степановського була сильнішою на своєму майданчику – 82:72.

Зустріч розпочалася в досить рівній боротьбі. Суперники по черзі виходили вперед і довгий час на табло зберігалася рівність. Однак у середині першої чверті "хімікам" вдалося взяти матч під контроль та досягти переваги в сім очок.

Після цього в другому періоді господарі дуже швидко змогли повести з двозначою перевагою в рахунку. Южненці в цей час упевнено тримали "Соколів" на дистанції. Особливо яскраво себе проявляв американський форвард господарів Тайрелл Нельсон, який у підсумку набрав 27 очок.

Турнірна таблиця Суперліги Паріматч

До великої перерви команди прийшли за рахунку 53:39 на користь "Хіміка". У третій чверті підопічні Степановського продовжували тримати контроль над грою. Лише одного разу "Соколам" вдалося наблизитися до суперника на відстань 10 пунктів.

У заключній 10-хвилинці гості спробували здійснити камбек. Їм вдався ривок 2:7 у середині чверті, але "хіміки" відразу відповіли точним триочковим і довели гру до підсумкової перемоги.

"Хімік" – "Харківські Соколи" – 82:72 (24:17, 29:22, 16:18, 13:15)

Як повідомляв OBOZREVATEL, столичний "Київ-Баскет" зазнав сенсаційної поразки від "Запоріжжя" в Суперлізі Паріматч.