"Хімік" переміг "Будівельник": результати Суперліги Паріматч 30 січня

'Хімік' переміг 'Будівельник': результати Суперліги Паріматч 30 січня

У чемпіонаті України з баскетболу в суботу, 30 січня, вiдбулися чергові ігри в Суперлізі Паріматч.

Київський "Будівельник" на рідному паркеті палацу спорту "Венето" поступився "Хіміку" (82:91), а БК "Тернопіль" у важкому матчі обіграв гостей з "Одеси" (95:85).

Будівельник трохи краще розпочав матч за рахунок швидкого баскетболу, до якого команда Віталія Степановського не призвичаїлась на стартовому відрізку матчі. Але ще у першій чверті гості прибрали ініциативу до своїх рук.

Команда Віталія Степановського тисла на суперника через фарбу за рахунок результативних дій Нельсона та Саллівана, а також хорошого відсотка реалізації дальніх атак. Будівельник мав певну перевагу на підбираннях, але використати її на повну команді Ігорса Міглінієкса не вдавалося через велику кількість втрат.

В цілому малюнок гри не змінився і в другій частині матчу. Хімік продовжував краще захищатися, створюючи серйозні проблеми для господарів, коли тим приходилось грати у позиційному нападі. У швидкому баскетболі Будівельник почувався комфортніше, але траплялося це епізодично, а проблема із захистом проти Нельсона та Саллівана стала системною.

Будівельник - Хімік

Потужна гра американського тандема южненців, якісний захист та відмінні дії Рябчука наприкінці гри, зокрема вирішальний влучний триочковий, дозволили Хіміку здобути перемогу — 91:82. Южненці зрівняли рахунок у сезонній серії, а Будівельник зазнав другої поспіль поразки під керівництвом латвійського фахівця.

Хімік у наступній грі 5 лютого вдома протистоятиме Київ-Баскету, а Будівельник 4 лютого зіграє на виїзді проти Прометея.

У важкому протистоянні Одеса розпочала дуже непогано, але в другій половині Тернопіль виглядав впевненіше і переміг - 95:85.

В першій чверті Одеса краще використовувала свої нагоди. Вони змогли реалізувати 10 (4 триочкових) кидків з гри проти 9 (2 триочкових) у Тернополя. Окрім цього, в командній грі гості також виглядали ліпше – 7 передач проти 5. Єдине де була рівна боротьба – це під щитами. Команди зробили по 9 підбирань. Завдяки цьому Одеса повела +2.

В наступній чверті Тернопіль зміг повести. 10-хвилинка була схожою за статистикою на попередню, але з дзеркальним відображеннями в кидках. Цього разу господарі мінімально перекидали суперника – 10 проти 8. На підбираннях та за передачами ситуація не змінилася. Варто відзначити у складі Тернополя Боуі, який на той момент набрав 15 очок та представника Одеси Кондракова, в якого 14.

Тернопіль - Одеса

Після перерви рівна боротьба продовжилася. Одесити була кращими на підбираннях та за передачами - 32 проти 20 та 15 проти 11 відповідно. А підопічні Дмитра Забірченка в свою чергу влучніше кидали реалізувавши на той момент 25 пострілів проти 23 (по 7 триочкових).

В заключній частині продовжували феєрити лідери господарів. Чудово себе проявили Боуі (22 очка), Келхон (21 очко) та Кольченко (20 чоок). На трьох хлопці у заключній переломній чверті набрали 19 балів з 29 командних. Це зробило вирішальний внесок у перемогу їхнього колективу – 95:85.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні БК "Запоріжжя" впевнено здолав "Миколаїв" в черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.