"Хімік" упевнено розібрався "Одесою" в Суперлізі Парі-Матч

6,2 т.
'Хімік' упевнено розібрався 'Одесою' в Суперлізі Парі-Матч

Лідер Суперліги Парі-матч "Хімік" знищив "Одесу". Поєдинок у Южному завершився з рахунком 92:78.

Підопічні Віталія Степанівського були рішуче налаштовані на успіх, що без проблем продемонстрували з перших хвилин. Команда грамотно діяла в обороні, завершуючи практично всі свої атаки точними кидками. Вже до кінця першої десятихвилинки господарі випереджали опонента на 19 очок, продовжуючи куражитися в наступній чверті.

Читайте: "Київ-Баскет" здолав "Політехнік" у Суперлізі Парі-Матч

Зрідка одесити включалися в боротьбу і намагалися скоротити величезну перевагу, однак у цьому не досягли успіху. А "Хімік" остаточно спіймав свою гру і на велику перерву йшов з різницею +23.

За 15 хвилин наставнику одеситів Олегу Юшкіну не вдалося налаштувати свою команду. Гості так і не зуміли повернути інтригу в протистояння і нав'язати боротьбу бронзовому призеру чемпіонату України. "Одеса" безсило віддала ініціативу супернику, який продовжував нарощувати свою перевагу. Перед заключною десятихвилинкою різниця між командами була катастрофічною – 26 очок на користь "Хіміка".

У підсумку четверта чверть стала лише формальністю. Навіть одеські вболівальники, які приїхали в Южний підтримати свою команду, перестали вірити в успіх, покинувши трибуни. Господарі, в голові святкуючи свою перемогу, розслабилися і дозволили супернику скоротити відставання, проте різниця в рахунку була занадто великою, щоб дозволити "Одесі" розраховувати на вдалий результат протистояння.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" розібрався з "Черкаськими Мавпами" в Суперлізі Парі-Матч. Столичні гості без проблем здолали суперника з рахунком 87:96.