"Київ-Баскет" здолав "Політехнік" у Суперлізі Парі-Матч

5,7 т.
'Київ-Баскет' здолав 'Політехнік' у Суперлізі Парі-Матч

"Київ-Баскет" здобув важку перемогу на виїзді в Суперлізі Парі-Матч. Столична команда не без проблем здолала харківський "Політехнік" із рахунком 86:88.

Дебют зустрічі залишився за господарями, які швидко заволоділи мінімальною перевагою. Однак наставник киян Євген Мурзін добре підготував своїх хлопців: вони йшли в активний пресинг і включили одну зі своїх головних зброй – дальні кидки. Це принесло "Київ-Баскету" очікуваний результат, команда стрімко відіграла невелике відставання, а до середини другої десятихвилинки не тільки вийшла вперед, а й зробила перевагу двозначною.

Політехнік - Київ-Баскет

Читайте: Українці обіграли легіонерів у Матчі зірок Суперліги Парі-Матч

Проте, харків'яни здаватися не збиралися. Завдяки ривку 8:0 "Політехнік" впритул наблизився до суперника, а до великої перерви зрівняв рахунок – 41:41.

Після перерви команди продовжили боротьбу на майданчику, однак забезпечити собі комфортну перевагу не зуміли. У результаті найсильнішого суперники повинні були визначити в заключній чверті.

Невелику перевагу "Київ-Баскета" харків'яни дуже швидко нівелювали і зуміли відірватися від суперника на відстань однієї атаки. Динамічна десятихвилинка тримала в напрузі вболівальників. Команди по черзі виходили вперед, а за хвилину до фінальної сирени кияни лише на один бал випереджали суперника. У драматичній розв'язці "Київ-Баскет" виявився сильнішим за свого суперника, а переваги в два очка виявилося досить, щоб святкувати перемогу у зустрічі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Суперлізі Парі-Матч у неділю, 20 січня, відбулися чергові матчі регулярного сезону елітного баскетбольного чемпіонату України.

"Київ-Баскет" у напруженій кінцівці обіграв "Хімік" - 79:72, а "Черкаські Мавпи" здобули вольову перемогу над БК "Одесою" - 83:76.