"Хімік" виграв дербі, перемога "Київ-Баскета": результати Суперліги Windrose 24 вересня

3 хвилини
3,7 т.
'Хімік' виграв дербі, перемога 'Київ-Баскета': результати Суперліги Windrose 24 вересня

БК "Хімік" і БК "Одеса" показали яскравий баскетбол у стартовому для себе матчі нового сезону Суперліги Windrose. Переможцем чорноморського дербі в результаті стали "хіміки", які були сильнішими – 66:58.

Відео дня

Зустріч на паркеті южненського спортивного комплексу "Олімп" почалася досить рівно. Одесити під керівництвом тренера Олега Юшкіна дуже здорово оборонялися, не даючи фавориту здобувати легкі очки.

"Хімік" Віталія Степанівського хоч і досяг переваги в п'ять очок, але почувався явно не в своїй тарілці. Підтвердженням тому став другий період, який гості завершили на свою користь – 18:19.

Чорноморське дербі "Хіміка" та "Одеси".

Велика перерва дозволила наставникам внести корективи в гру своїх підопічних. Одесити, як і раніше, не давали супернику піти у відрив. Ба більше, гості ближче до кінця чверті шокували "Хімік", зрівнявши рахунок.

На заключну 10-хвилинку южненці вийшли з перевагою в чотири очки. Гості дві з половиною хвилини взагалі не могли забити, дозволивши "хімікам" зробити різницю "+9". Цей момент і став ключовим у протистоянні, дозволивши господарям стартувати в сезоні з перемоги.

"Хімік" – "Одеса" 66:58 (18:13, 18:19, 14:14, 16:12)

"Хімік": Джонс 9 + 8 підбирань, Антіпов 6, Спенсер 3, Ковляр 2, Мироненко 0 – старт, Морріс 15 + 6 підбирань, Козак 11, Едвін 9 + 6 передач + 4 підбирання, Рябчук 7 + 4 підбирання + 2 передачі + 2 перехоплення, Завадський 4,

"Одеса": Келлісон 17 + 3 перехоплення - 6 втрат, Лейманіс 11 + 6 підбирань, Блаус 6, Носков 4 + 8 підбирань, Новіков 2 – старт, Агафонов 9 + 3 підбирання, Балабан 4, Фіцпатрік 2 + 4 підбирання

В іншому матчі п'ятниці "Київ-Баскет" здобув вкрай непросту перемогу над "Тернополем". Підопічні Айнарса Багатскіса на виїзді поповнили свою скарбничку двома очками – 72:83.

"Київ-Баскет" і "Тернопіль" видали яскравий баскетбол.

Цей поєдинок розпочався дивним чином. За перші п'ять хвилин зустрічі команди примудрилися набрати на двох лише вісім очок. Баскетболісти промахувалися з різних позицій – з-за дуги, з-під щита, з середньої дистанції.

Однак потім суперникам вдалося розігратися і до першої перерви "Тернопіль" здобув несподівану перевагу "+2". Кияни агресивно відреагували на хід поєдинку, зумівши виграти другий період 12:20.

У перерві наставник господарів Дмитро Забірченко емоційно зарядив підопічних, які з перших секунд чверті нав'язали супернику агресивний баскетбол. Це вилилося в ривок 5:1. У відповідь кияни видали розкішний відрізок, в якому накидали "Тернополю" 10 сухих очок.

Це дозволило гостям вийти на вирішальний період з перевагою в шість пунктів. Господарі кинулися відіграватися, але кияни вміло тримали суперника на дистанції і зуміли довести гру до підсумкової перемоги.

Турнірна таблиця Суперліги Windrose.

"Тернопіль" – "Київ-Баскет" 72:83 (17:15, 12:20, 21:21, 22:27)

Тернопіль: Кларк 17 + 3 підбирання, Гріффін 11 + 2 підбирання, Бояркін 7, Фурстингер 16 + 10 підбирань, Долежай 4 + 3 передачі – старт, Луценко 13 + 3 підбирання, Боднар 0, Місяць 0, Шиманський 4.

"Київ-Баскет": Вудсон 16, Кеффі 14+ 5 підбирань, Войналович 0, Вашингтон 2, Скапінцев 7 + 8 підбирань – старт, Томсон 7 + 5 підбирань, Гаррет Дж 2, Анікієнко 6 + 6 підбирань, Тиртишник 14 + 4 підбирання, Ковальов 15.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в Суперліги Windrose відбулася перша гра нового розіграшу, в якій "Дніпро" на своєму майданчику переконливо переграв "Харківських Соколів".