"Хімік" виграв дербі, перемога "Київ-Баскета": результати Суперліги Windrose 24 вересня

3 хвилини
3,7 т.
'Хімік' виграв дербі, перемога 'Київ-Баскета': результати Суперліги Windrose 24 вересня

БК "Хімік" і БК "Одеса" показали яскравий баскетбол у стартовому для себе матчі нового сезону Суперліги Windrose. Переможцем чорноморського дербі в результаті стали "хіміки", які були сильнішими – 66:58.

Зустріч на паркеті южненського спортивного комплексу "Олімп" почалася досить рівно. Одесити під керівництвом тренера Олега Юшкіна дуже здорово оборонялися, не даючи фавориту здобувати легкі очки.

"Хімік" Віталія Степанівського хоч і досяг переваги в п'ять очок, але почувався явно не в своїй тарілці. Підтвердженням тому став другий період, який гості завершили на свою користь – 18:19.

Чорноморське дербі "Хіміка" та "Одеси".

Велика перерва дозволила наставникам внести корективи в гру своїх підопічних. Одесити, як і раніше, не давали супернику піти у відрив. Ба більше, гості ближче до кінця чверті шокували "Хімік", зрівнявши рахунок.

На заключну 10-хвилинку южненці вийшли з перевагою в чотири очки. Гості дві з половиною хвилини взагалі не могли забити, дозволивши "хімікам" зробити різницю "+9". Цей момент і став ключовим у протистоянні, дозволивши господарям стартувати в сезоні з перемоги.

"Хімік" – "Одеса" 66:58 (18:13, 18:19, 14:14, 16:12)

"Хімік": Джонс 9 + 8 підбирань, Антіпов 6, Спенсер 3, Ковляр 2, Мироненко 0 – старт, Морріс 15 + 6 підбирань, Козак 11, Едвін 9 + 6 передач + 4 підбирання, Рябчук 7 + 4 підбирання + 2 передачі + 2 перехоплення, Завадський 4,

"Одеса": Келлісон 17 + 3 перехоплення - 6 втрат, Лейманіс 11 + 6 підбирань, Блаус 6, Носков 4 + 8 підбирань, Новіков 2 – старт, Агафонов 9 + 3 підбирання, Балабан 4, Фіцпатрік 2 + 4 підбирання

В іншому матчі п'ятниці "Київ-Баскет" здобув вкрай непросту перемогу над "Тернополем". Підопічні Айнарса Багатскіса на виїзді поповнили свою скарбничку двома очками – 72:83.

"Київ-Баскет" і "Тернопіль" видали яскравий баскетбол.

Цей поєдинок розпочався дивним чином. За перші п'ять хвилин зустрічі команди примудрилися набрати на двох лише вісім очок. Баскетболісти промахувалися з різних позицій – з-за дуги, з-під щита, з середньої дистанції.

Однак потім суперникам вдалося розігратися і до першої перерви "Тернопіль" здобув несподівану перевагу "+2". Кияни агресивно відреагували на хід поєдинку, зумівши виграти другий період 12:20.

У перерві наставник господарів Дмитро Забірченко емоційно зарядив підопічних, які з перших секунд чверті нав'язали супернику агресивний баскетбол. Це вилилося в ривок 5:1. У відповідь кияни видали розкішний відрізок, в якому накидали "Тернополю" 10 сухих очок.

Це дозволило гостям вийти на вирішальний період з перевагою в шість пунктів. Господарі кинулися відіграватися, але кияни вміло тримали суперника на дистанції і зуміли довести гру до підсумкової перемоги.

Турнірна таблиця Суперліги Windrose.

"Тернопіль" – "Київ-Баскет" 72:83 (17:15, 12:20, 21:21, 22:27)

Тернопіль: Кларк 17 + 3 підбирання, Гріффін 11 + 2 підбирання, Бояркін 7, Фурстингер 16 + 10 підбирань, Долежай 4 + 3 передачі – старт, Луценко 13 + 3 підбирання, Боднар 0, Місяць 0, Шиманський 4.

"Київ-Баскет": Вудсон 16, Кеффі 14+ 5 підбирань, Войналович 0, Вашингтон 2, Скапінцев 7 + 8 підбирань – старт, Томсон 7 + 5 підбирань, Гаррет Дж 2, Анікієнко 6 + 6 підбирань, Тиртишник 14 + 4 підбирання, Ковальов 15.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в Суперліги Windrose відбулася перша гра нового розіграшу, в якій "Дніпро" на своєму майданчику переконливо переграв "Харківських Соколів".