Унікальна перемога "Київ-Баскета", камбек "Хіміка": результати Суперліги Паріматч 23 квітня

792
Суперліга Паріматч

Лідер Суперліги Паріматч "Київ-Баскет" здобув непросту перемогу над "Миколаєвом".

Підопічні Айнарса Багатскіса на паркеті палацу спорту "Венето" підтвердили свій статус фаворита – 80:68. Примітно, що столичний колектив жодного разу не дав супернику повести в рахунку, що рідко трапляється в баскетболі.

Незважаючи на те, що "Миколаїв" замикає турнірну таблицю чемпіонату, гості не мали приреченого вигляду. "Корабели" хоч і постійно програвали, але не давали супернику досягти серйозної різниці. До середини першої чверті кияни повели в +10, але вже на початку другого періоду перевага господарів скоротилася в два рази.

До кінця 10-хвилинки кияни вирвалися вперед на 19 пунктів і, здавалося, остаточно вбили інтригу. Однак команда Валентина Берестнєва відразу видала ривок 9:1, а на початку третьої чверті "відкусила" ще шість очок від переваги суперника.

Цей момент струснув киян і змусив їх зібратися. На вирішальний період команди вийшли за рахунку 60:47. Господарі паркету зуміли не дати "Миколаєву" здійснити камбек і відсвяткували чергову перемогу.

"Київ-Баскет" – МБК "Миколаїв" – 80:68 (18:11, 20:16, 22:20, 20:11)

Зі свого боку БК "Хімік" і БК "Тернопіль" видали справжню зарубу. Гра проходила в Южному на паркеті ФСК "Олімп", а перемога дісталася господарям – 97:83.

"Хімік" був сильнішим за "Тернопіль".

Поєдинок стартував несподівано для "хіміків". Уже в середині першої чверті гості захопили ініціативу і досягли переваги "+10". Гості утримували суперника на комфортній дистанції до 15-ї хвилини гри, коли підопічні Віталія Степанівського зуміли зрівняти рахунок.

Цей момент позитивно вплинув на южненців, які взяли ініціативу в свої руки. До початку третьої чверті на вісім очок попереду були вже вони. Однак команда Дмитра Забірченка дуже швидко повернулася в гру – 61:61.

Після цього на паркеті почалися гойдалки, але "Хімік" несподівано видав ривок 8:0. Цей момент і став запорукою майбутнього успіху господарів майданчика. Дуже швидко у вирішальному періоді колектив Степанівського запалив "+14" на табло і довів гру до підсумкової перемоги.

Турнірна таблиця Суперліги Паріматч.

"Хімік" – "Тернопіль" – 97:83 (18:26, 33:21, 22:18, 24:18)

В ще одному матчі ігрового дня "Запоріжжя" здобуло нескладну домашню перемогу над "Харківськими Соколами" – 102:79.

"Запоріжжя" – "Харківські Соколи" – 102:79 (36:16, 19:25, 22:23, 25:13)

Як повідомляв OBOZREVATEL, український баскетболіст Святослав Михайлюк встановив кілька рекордів у матчі НБА.