"Хімік" не зміг вийти до чвертьфіналу Кубку України з баскетболу

2,3 т.
Хімік програв Соколам

Южненський баскетбольний клуб "Хімік" не зміг пробитися до чвертьфіналу Кубку України. У поєдинку 1/8 фіналу підопічні Віталія Степановського поступилися "Харківським Соколам" 64:78.

Господарі виявилися краще налаштованими на перший офіційний поєдинок року. Переважаючи гостей практично за всіма статистичними показниками, харків’яни виграли стартову чверть в 15 очок. А до великої перерви збільшили загальну перевагу ще на чотири очка.

"Хімік" поступився "Харківським Соколам"

З поновленням гри в другій половині гості спробували врятувати матч. Їм це майже вдалося, коли на 4-у чверть загальна різниця скоротилася до шести очок. Втім на заключну 10-хвилинку більше сил залишилося саме в харків’ян, які довели зустріч до перемоги, забезпечивши вихід у чвертьфінал.

Захопивши лідерство з першої половини, найрезультативнішим у матчі став легіонер господарів Майкл Девіс – 21 очко.

Відтак перемогою над Хіміком Харківські Соколи долучилися до Прометея, Тернополя та Будівельника, які раніше вже забезпечили собі вихід у чвертьфінал.

Харківські Соколи – Хімік – 78:64 (28:13, 16:12, 14:27, 20:12)

Харківські Соколи: Девіс 21, Шевченко 11, Зечевич 8о + 7пд, Граф 8, Глєбов 4 – старт; Сімонс 13о + 5пд, Магоні 7о + 6пд, Нікітін 3о + 6пд, Буренко 3, Кузнецов, Тарасенко.

Хімік: Джонс 11, Рябчук 8, Спенсер 8, Ковляр 8, Антипов 3 – старт; Едвін 16о + 6пд, Морріс 5, Козак 5, Сорочан, Завадський, Мироненко.

Зазначимо, що обидві команди після першої частини регулярного чемпіонату Суперліги Windrose йдуть у першій половині турнірної таблиці – харків'яни на 4 місці з 14 перемогами у 22 матчах, а Хімік 5-й із 12 перемогами за аналогічну кількість зіграних матчів.

Раніше у Суперлізі Windrose у вівторок, 28 грудня, відбувся заключний поєдинок 2021 року. "Дніпро" на своєму майданчику поступився "Прометею" – 85:104.