"Хімік" на останній секунді обіграв "Київ-Баскет": результати Суперліги Паріматч 5 лютого

5,5 т.
Суперліга Паріматч

Южненський "Хімік" обіграв столичний "Київ-Баскет" у черговій грі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Команда Віталія Степановського була сильнішою за суперника на своєму майданчику – 68:66, забивши вирішальний м'яч за секунду до кінця гри.

На старті гри більш таланистими виявилися гості. Киянам вдалося відірватися на п'ять очок, проте господарі дуже швидко відновили рівновагу в рахунку. Ба більше, підопічні Степановського продовжували володіти ініціативою і нарощувати перевагу.

У другій чверті "хіміки" тримали суперника на дистанції у 4-6 очок. До великої перерви южненці прийшли з показником "+7".

15-хвилинний відпочинок пішов на користь гостям. Наставник киян Айнарс Багатскіс вніс корективи у гру своєї команди, що призвело до ривка 4:14 за якихось п'ять хвилин. Після цього на майданчику почалися справжні гойдалки.

У вирішальному періоді баскетболісти обох команд діяли дещо скуто, що позначилося на результативності. Суперники йшли очко в очко, але в напруженій кінцівці більш успішними виявилися господарі. Переможні очки їм приніс Льюїс Салліван за секунду до фінальної сирени.

"Хімік" – "Київ-Баскет" – 68:66 (16:11, 21:19, 16:23, 15:13)

"Хімік": Салліван (20 + 9 підбирань), Нельсон (19 + 8 підбирань), Войналович (10 + 5 підбирань), Зотов (6 + 5 передач), Мироненко (5), Антипов (3), Рябчук (3), Марченко (2).

"Київ-Баскет": Янг (18), Джейкобсон (10), Коренюк (6 + 5 підборів), Близнюк (8 + 5 підбирань), Павлов (5), Мессі (9), Мішула (8), Тібідо (2 ), Крутоус.

В іншому матчі ігрового дня чинний чемпіон "Дніпро" не без проблем упорався з "Миколаєвом", якого обіграв на своєму майданчику – 81:75.

Лідер "Дніпра" Іссуф Санон.

Початок гри вийшов рівним. "Корабели", незважаючи на статус аутсайдера відповідали суперникові атакою на атаку. Однак із середини чверті дніпряни почали нарощувати оберти й упевнено йти у відрив. Ривок 17:5 забезпечив господарям комфортну перевагу.

Цей момент став фундаментом майбутнього успіху підопічних Дениса Журавльова. Результативно діяв на майданчику Іссуфу Санон, який у підсумку набрав очок.

До великої перерви "Дніпро" відірвався від суперника на 15 очок, що дещо розслабило баскетболістів "синьо-біло-блакитних". У третьому періоді гості відіграли чотири пункти, а початок четвертої 10-хвилинки перетворився на фіаско господарів, які пропустили ривок команди з Миколаєва 0:8.

Такий розвиток подій ледь не перевернув перебіг гри, але дніпряни миттєво відповіли своїми 8:1 і повернули собі комфортну перевагу, довівши матч до підсумкової перемоги.

"Дніпро" – "Миколаїв" – 81:75 (22:13, 23:17, 17:21, 19:24)

"Дніпро": Джетер (5), Бобров (11 + 7 підбирань), Террелл (15 + 4 підбирання), Шундель (12), Санон (14 + 5 передач).

"Миколаїв": Омоера (14), Колтер (14 + 5 передач), Конате (6 + 9 підбирань), Адедіран (5 + 10 підбирань), Дубоненко (17 + 4 підбирання).

У ще одній грі дня "Тернопіль" не залишив на виїзді шансів "Харківським Соколам" – 103:81.

"Харківські Соколи" – "Тернопіль" – 81:103 (18:21, 20:26, 20:23, 23:33)

"Харківські Соколи": Шевченко (17), Чумаков (16 + 9 підбирань), Граф (14 + 5 підбирань), Місяць (14 + 5 підбирань), Тарасенко (6 + 8 підбирань), Бояркіна (5 + 6 передач), німцю (4), Мусієнко (2), Бондаренко (2), Іскандерів.

"Тернопіль": Калхун (29), Кольченко (19), Подковиров (11), Югба (10 + 10 підборів), Боуї (9 + 7 підбирань), Сандул (7), Головчик (6), Агафонов (5 + підборів ), Шиманський (1), Тищенко.

Турнірна таблиця Суперліги Паріматч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна України з баскетболу розгромила Португалію в черговому матчі відбору на чемпіонат Європи-2021.