ФБУ офіційно оголосила про нового учасника Суперліги Паріматч

768
'Кривбас' став 12-м учасником Суперліги Паріматч

"Кривбас" поповнить склад Суперліги Паріматч. Тепер у чемпіонаті України з баскетболу буде 12 учасників.

Як повідомляється на офіційному сайті Федерації баскетболу України (ФБУ), раніше криворізький клуб звернувся в ФБУ з заявкою про входження в Суперлігу. Організація схвалила цей запит на засіданні Виконкому, яке пройшло в четвер, 22 липня.

У минулому сезоні "Кривбас" посів друге місце в першій групі Вищої ліги нашої країни та завоював бронзові медалі за підсумками плей-оф.

Нагадаємо, що чемпіонат України з баскетболу стартує в кінці вересня. 12 команд візьмуть участь у регулярній першості, яка пройде в чотири кола.

Територіальне розташування учасників Суперліги Паріматч

Чинним переможцем Суперліги Паріматч є "Прометей", який вперше у своїй недовгій історії завоював титул. У фінальній серії клуб із Кам'янського без головного тренера Ронена Гінзбурга, який в той момент поїхав до збірної Чехії, розгромив "Запоріжжя" з рахунком 3:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Федерація баскетболу України ввела нові правила ліміту на легіонерів у чоловічій і жіночій Суперлігах і Кубку країни.