"Дніпро" зрівняв рахунок серії з "Будівельником" в 1/4 фіналу Суперліги Паріматч

2,8 т.
Будівельник Дніпро

У чемпіонаті України з баскетболу у четвер, 20 травня, відбувся єдиний чвертьфінальний поєдинок у Суперлізі Паріматч. "Дніпро" в гостях обіграв київський "Будівельник" (76:78) і зрівняв рахунок у серії 2:2.

Суперники з максимальним психологічним настроєм виходили на поєдинок. Особливо зосередженими на боротьбі були гості, намагаючись піймати хвилю куражу від другої половини попереднього поєдинку. І на початку гостям це вдалося. Стартові атаки дніпряни завершували влучними кидками. У киян натомість на початку зустрічі проявилися проблеми з реалізацією, а згодом вони з`явилися і в захисті. Ще під час стартової чверті гості виривалися вперед на 12 очок.

Господарі ще в другій 10-хвилинці змогли виправити ситуацію. Лідерські риси проявив Бурт. У підсумку він став найкращим у киян за першу половину – 13 очок. Господарі до великої перерви скоротили відставання до одного балу, хоча ще рід час гри вже виходили вперед. У гостей лідером половини з 18-ма очками став Джаред Террел. Натомість Санон поки перебував у затінку.

Будівельник (Київ) – Дніпро

З початком другої половини кияни продовжували збільшувати тиск. Моментами складалося враження, що легіонери киян от-от остаточно візьмуть перебіг боротьби під свій контроль. Однак гості стримали тиск і навіть вирівняли рахунок до заключної чверті матчу.

У другій половині вийшов із тіні Санон. Такої феєрії, як у попередньому матчі, цього разу вже не було, однак він став у підсумку другим у гостей за результативністю, допомігши Террелу та Кравцову здобувати очки.

Рахунок до останнього балансував на межі рівності, та дніпряни вже навчилися не провалювати заключні хвилини проти Будівельника й довели матч до другої перемоги.

Відтак після обміну гостьовими перемогами серія повертається до Дніпра, де в поєдинку 23 травня визначиться четвертий півфіналіст сезону. Наступний матч суперники грають у неділю, 23 травня, в Дніпрі.

Будівельник (Київ) – Дніпро – 76:78 (12:21, 27:19, 25:24, 12:14)

Рахунок серії – 2:2

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Прометей" із Кам'янського здобув третю поспіль впевнену перемогу (81:63) в серії з "Хіміком" і вийшов до півфіналу. Володарем третьої путівки став БК "Запоріжжя", який на виїзді переграв "Тернопіль" у третьому матчі серії – 75:68.