Драма в Києві: результати Суперліги Парі-Матч 8 грудня

8,5 т.

У непростому поєдинку "Дніпро" на останніх секундах вирвав перемогу у "Київ-Баскета" в Суперлізі Парі-Матч. Поєдинок на СК "Меридіан" завершився з рахунком 78:79.

Два непоступливих суперника з перших хвилин включилися в боротьбу, лише до кінця першої десятихвилинки дніпрянам вдалося відірватися від господарів на шість очок. Однак прекрасна гра Кріка на початку другої чверті допомогла столичній команді вирівняти гру.

Два непоступливих суперника не відпускали один одного, виходячи вперед по черзі. Жодна з команд не змогла збільшити свій відрив і наростити перевагу. Високий клас гравців вплинув на протистояння без явного фаворита. У підсумку на велику перерву "Київ-Баскет" пішов з перевагою +1.

Читайте: "Київ-Баскет" поступився "Політехніку": результати Суперліги Парі-Матч 6 грудня

Зі старту третьої чверті команди продовжили боротися за лідерство. Серія помилок "Дніпра" дозволила киянам відірватися від суперника на 9 очок, проте перед фінальною десятихвилинкою гостям вдалося скоротити відставання до 4 балів.

У завершальну чверть прекрасно увійшов американський захисник столичної команди Моріс Крик. Його впевнена гра дозволила "Київ-Баскет" знову збільшити гандикап до +9. Однак кілька вдалих атак дніпрян змусили наставника киян Євгена Мурзіна нервувати. Гості спіймали свою гру і за 24 секунди до фінальної сирени випереджали столичну команду на один бал. У підсумку заключна атака не принесла киянам результату: "Дніпро" на останніх секундах вирвав перемогу.

"Київ-Баскет" - "Дніпро" 78:79 (12:18, 26:19, 19:16, 21:26)

"Київ-Баскет": Крік (22 + 5 підбирань + 5 передач + 4 втрати), Латкович (14 + 5 підбирань + 4 втрати), Крутоус (6), Сандул (6 + 7 підбирань), Мангано (10 + 6 підбирань ) - старт; Луценко (8), Петров (8 + 4 передачі), Челован (4 + 5 підбрань), Носков.

"Дніпро": Вільховецький (3), Мішула (18 + 6 передач + 4 втрати), Закурдаєв (15 + 3 перехоплення), Сизов (2), Кушніров (9 + 6 підбирань) - старт; Шундель (10), Фесенко (9 + 12 підбирань), Кожем'якін (6), Ревзін (5 + 5 підбирань + 5 передач + 5 втрат), Прокопенко (2), Бондарчук.

Читайте: "Хімік" переміг "Політехнік" в Суперлізі Парі-Матч

У паралельному поєдинку "Черкаські Мавпи" поступилися "Політехніку" з рахунком 71:89. Харків'яни після перемоги над "Київ-Баскетом" в минулому поєдинку шокували чемпіона України.

З перших хвилин черкащани захопили перевагу і контролювали хід зустрічі. Упевнені дії Кольченка дозволили господарям реалізовувати свої атаки. Правда, "Політехнік" далеко не відпускав свого суперника, шукаючи шляхи для того, щоб вирватися в лідери. Команди показали дуже швидкий баскетбол, який не міг не сподобатися вболівальникам. У непоступливій боротьбі команди продовжили змагатися в другій чверті і в підсумку з практично рівним рахунком пішли на велику перерву.

15 хвилин пішли на користь харків'янам, які завдяки приголомшливому ривка 11:2 взяли гру під свій контроль. Саме цей провал коштував "Мавпам" перемоги в цій зустрічі. Гості "тримали руку на пульсі". Крім того, "Політехнік" на відміну від черкащан, мав більше часу для підготовки до поєдинку. Ця свіжість разом з прекрасною грою Козлова дозволила харківській команді впевнено довести поєдинок до перемоги, що не розгубивши перевагу до фінальної сирени.

"Політехнік" - "Черкаські Мавпи" 71:89 (25:22, 17:21, 14:24, 15:22)

"Черкаські Мавпи": Бояркін (5 + 8 передач + 5 втрат), Кольченко (22 + 4 передачі), Ткаченко (2), Чумаков (9), Скапінцев (4 + 5 підбирань) - старт; Коуклі (17 + 8 підбирань + 3 перехоплення), Отверченко (9), Арнетт (3), Сергєєв, Воєвода.

"Політехнік": Девіс (8 + 5 передач), Козлов (24), Кромер (20 + 5 підбирань + 9 передач), Грем (20 + 11 підбирань + 2 блок-шота + 4 втрати), Завадський (4 + 5 підбирань) - старт; Рочняк (7 + 5 підбирань + 2 блок-шота), Чугунов (6), Кузнецов, Колотилов.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Хімік" в неймовірному поєдинку в екстратаймі обіграв "Запоріжжя" і вийшов в лідери Суперліги Парі-Матч.