Драматична битва за лідерство: результати Суперліги Парі-Матч 7 грудня

8,3 т.

У неймовірному поєдинку Суперліги Парі-Матч "Хімік" вирвав перемогу у "Запоріжжя" з рахунком 97:101. Поєдинок тривав понад дві години і лише екстратайм допоміг визначити найсильнішого.

Приголомшливий поєдинок очікував любителів баскетболу на майданчику ДС "Юність". Лідери чемпіонату України продемонстрували шикарну гру і приголомшливі навички, тримаючи в напрузі вболівальників.

Читайте: "Хімік" переміг "Політехнік" у Суперлізі Парі-Матч

Неймовірна боротьба двох найсильніших команд України почалася зі стартових хвилин. "Хімік" і "Запоріжжя" по черзі виходили вперед, але тут же втрачали перевагу.

Незважаючи на те, що запорожці другу десятихвилинку зустрічі вели в статусі лідера, гості з Южного не дозволяли своєму суперникові відірватися на комфортну відстань.

Велика перерва пішла на користь "Запоріжжю", яке приголомшливо увійшло в другу половину гри. Неймовірний ривок господарів матчу збільшив гандикап команди до +11. Але перед заключною чвертю "Хімік" зумів скоротити відставання до відстані далекої атаки.

Приголомшливою за напруженням вийшла кінцівка зустрічі. Южненцям вдалося не просто наздогнати, а й перегнати своїх опонентів. Однак запорожці здаватися без бою не збиралися. Впевнена гра Джонса і Трента знову вивела господарів вперед. Одним із головних чинників такого результату стала приголомшлива підтримка уболівальників "Запоріжжя". Але "Хімік" бився до фінальної сирени і зумів перевести гру в овертайм.

А ось на заключні п'ять хвилин зустрічі запорожців просто не вистачило. Южненці в своєму стилі провели ударну кінцівку і завдяки неймовірній перемозі стали лідерами турнірної таблиці чемпіонату України.

БК "Запоріжжя" - "Хімік" 97:101 ОТ (19:17, 24:22, 25:26, 18:21, 11:15)

"Запоріжжя": Холтон (13+4 підбирання +6 передач), Теряник (2+5 передач +3 перехоплення), Мироненко (15), Хілл (16+8 підбирань +4 втрати), Преслі (4+6 підбирань +2 блок-шоти) - старт; Буц (10+5 підбирань), Овдеєнко (14), Тарасенко (3), Трент (20+4 втрати).

"Хімік": Едвін (20+5 втрат), Марченко (5), Войналович (1), Джонс (22+9 підбирань +6 передач), Павлов (23+12 підбирань) - старт; Мальчевський (4), Рябчук (12+4 передачі), Антипов (7), Сидоров (7+5 підбирань +6 передач).

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" сенсаційно програв "Політехніку" у Суперлізі Парі-Матч.