Феєрія у Києві та перемога "Дніпра": результати Суперліги Windrose 5 листопада

6,2 т.
Феєрія у Києві та перемога 'Дніпра': результати Суперліги Windrose 5 листопада

БК "Дніпро" здобув несподівану перемогу у черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. Підопічні Дмитра Болдаєва на виїзді були сильнішими за "Харківських Соколів", які йдуть на другому рядку, – 69:76.

Перший період поєдинку пройшов у рівній боротьбі. "Соколи" під керівництвом наставника Валерія Плеханова демонстрували інтенсивний баскетбол та мали перевагу у п'ять очок. Однак другий період вийшов просто провальним для господарів паркету.

"Дніпро" почав просто бомбардувати кільце харків'ян. Відмінно себе проявив капітан гостей Станіслав Тимофєєнко, який набрав 17 очок. На велику перерву "синьо-біло-блакитні" прийшли з відривом +17.

Відео дня

На третю чверть "Соколи" вийшли із твердим наміром повернутися у гру. Проте дніпряни розбивали всі спроби суперників скоротити відрив, однак наприкінці періоду втратили ривок господарів 8:1.

Вирішальна 10-хвилинка почалася з рахунку 50:61 на користь підопічних Болдаєва. Харків'яни дуже швидко підібралися до суперника на відстань п'яти пунктів. Проте гості миттєво включилися та відвоювали кілька очок переваги, довівши гру до перемоги.

"Харківські Соколи" – "Дніпро" – 69:76 (21:21, 10:27, 19:13, 19:15)

В іншому матчі ігрового дня "Київ-Баскет" та "Тернопіль" у столиці подарували, мабуть, найнеймовірніший матч сезону першості. У неймовірних гойдалках сильнішими були господарі – 85:80.

"Київ-Баскет" та "Тернопіль" видали яскравий матч.

Старт зустрічі залишився за гостями. Команда Дмитра Забірченка нав'язала супернику свій баскетбол і завершила перший період на свою користь із перевагою у вісім очок.

У першій перерві наставник столичного колективу Айнарас Багатскіс вніс корективи у гру своїх підопічних. Це відразу дало свої плоди: "бджоли" почали щоразу проводити результативні атаки і просто знищувати опонента, який відверто поплив. Як результат, кияни виграли другу чверть 24:7.

Тепер вже Забірченку довелося проводити розмову зі своїми баскетболістами. Тренер "Тернопіль" особливо вказав на оборону команду, і за сім хвилин третьої 10-хвилинки його хлопці дали "Київ-Баскету" забити лише два (!) очки. Наприкінці господарям вдалося покращити результативність, але програш 12:27 вийшов катастрофічним.

Вирішальна чверть стала не менш насиченою. Її початок був абсолютно рівним – 5:5. Потім гості збільшили відрив, але у середині періоду пропустили ривок суперника 9:0. У результаті гра перейшла до овертайму, де перемогу вигризли київські баскетболісти.

"Київ-Баскет" – "Тернопіль" – 85:80 (12:20, 24:7, 12:27, 23:17, ВІД 14:9)

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" здобув приголомшливу перемогу на останній секунді в Кубку Європи ФІБА.