Важка перемога "Дніпра", фантастичний матч у Харкові: результати Суперліги Windrose 10 грудня

5,9 т.
Важка перемога 'Дніпра', фантастичний матч у Харкові: результати Суперліги Windrose 10 грудня

БК "Дніпро" здобув непросту перемогу над "Тернопільом" у черговому матчі Суперліги Windrose. Підопічні Дениса Болдаєва на своєму майданчику були сильнішими – 91:87.

Дніпряни вважався явним фаворитом поєдинку. Проте його старт видався неймовірно важким господарям. Тернопілля під керівництвом Дмитра Забірченка включили пресинг і не давали опонентам спокійно розігрувати атаки.

Лише до кінця періоду "Дніпру" вдалося відірватись на вісім пунктів. У другій чверті "синьо-біло-блакитним" вдалося домогтися двозначної переваги, але гості відповіли результативними діями та пішли на велику перерву з відставанням лише у п'ять очок.

Друга половина почалася у досить рівній боротьбі, проте до середини третьої 10-хвилинки дніпряни почали нарощувати відрив, довівши його до "+17". У підсумку саме цей період став фундаментом перемоги господарів.

У четвертому періоді вони не без проблем, але захистили свою перевагу та взяли два очки у турнірну таблицю.

"Дніпро" – "Тернопіль" – 91:87 (31:23, 18:21, 26:14, 16:29)

У ще одному матчі ігрового дня у Харкові місцеві "Соколи" та "Київ-Баскет" подарували фанатами неймовірно захоплююче видовище. Фінальна сирена зафіксувала перемогу господарів 85:73.

"Харківські Соколи" та "Київ-Баскет" влаштували зарубу.

Вже з перших хвилин стало зрозуміло, що команди не мають наміру поступатися одна одній жодним квадратним сантиметром майданчика. Тим не менш, до кінця першої чверті "Соколи" здобули перевагу в "+10", проте вже за чотири хвилини рахунок був рівним.

Гойдалки на паркеті продовжилися й у наступних двох періодах. Господарям іноді вдавалося відірватися на 3-4 пункти, але не більше.

Однак у середині третьої 10-хвилинки гостям вдався несподіваний ривок 8:0. Дивно, але це анітрохи не збентежило "Соколів", які відразу повернули борг супернику.

А на старті вирішальної чверті вже господарі шокували свого опонента, провівши низку результативних атак із загальним рахунком 16:1. У цей момент киянам нічого не залишалося, окрім як йти в атаку усією командою.

Це принесло блискавичний успіх підопічних Айнарса Багатскіса, які звели відставання до мінімуму. А у нервовому кінцівці господарі зробили вирішальний ривок і здобули перемогу.

"Харківські Соколи" – "Київ-Баскет" – 85:73 (27:19, 15:20, 15:21, 28:13)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Запоріжжя" та "Хімік" здобули чергові перемоги у Суперлізі Windrose