"Дніпро" без шансів програв "Прометею" в Суперлізі Паріматч

Суперліга Паріматч

БК "Прометей" здобув упевнену перемогу над "Дніпром" у черговій зустрічі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Команда Володимира Чорнія несподівано легко розібралася із суперником на своєму майданчику – 104:60.

Поєдинок розпочався в рівній боротьбі, проте у другій половині стартового періоду колективу з Кам'янського вдався ривок 12:0, який і став фундаментом майбутнього успіху "Прометея". Відмінно себе проявляли легіонери господарів Рашад Вон і Майкл Маєрс.

У другій чверті підопічні Чорнія продовжили нарощувати свою перевагу, яка до великої перерви досягла 22 очок. "Дніпро" після струсу від наставника Дениса Журавльова спробував повернутися у гру, але навіть не зумів скоротити відставання.

Турнірна таблиця Суперліги Паріматч.

У підсумку "Прометей" легко довів гру до підсумкової перемоги і зміг поквитатися із "синьо-біло-блакитними" за поразку 66:101 у листопаді.

"Прометей" – "Дніпро" – 104:60 (28:15, 21:12, 29:21, 26:12)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в Суперлізі Паріматч лідер першості "Київ-Баскет" програв удома "Тернополю".