Сенсація туру: результати Суперліги Парі-Матч 4 лютого

9,3 т.
БІПА - Черкаські Мавпи

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 4 лютого, відбулися два поєдинки в Суперлізі Парі-Матч. У Южному чемпіон України, київський "Будівельник", сенсаційно програв "Хіміку" - 82:83.

Суперліга Парі-Матч

Весь матч гості лідирували в рахунку. По ходу першої половини перевага підопічних Володимира Коваля становило 7 очок. Перелом стався за 3 хвилини до кінця основного часу при рахунку 69:77.

Кияни пропустили ривок господарів 10: 0, який і коштував їм перемоги. Павло Крутоус за 10 секунд при рахунку 81:80 міг добути для "Будівельника" перемогу, коли отримав право на 3 штрафних, але забив лише два кидка, а в відповідь "будівельники" пропустили швидку контратаку.

"Хімік" - "Будівельник" 83:82 (20:25, 19:18, 23:25 21:14)

"Хімік": Колтер (12), Сидоров (18 + 7 передач), Еріенс (4), Павлов (7 + 6 підборів), Антипов (21) - старт; Мальчевський (19 + 7 підбирань), Марченко (2).

"Будівельник": Дугат (10), Отверченко (26 + 6 передач), Крутоус (19), Сандул (4 + 6 підборів), Анісімов (16 + 8 підбирань) - старт; Місяць (5), Вінтоняк (2), Зотов (0 + 7 передач), Дзюба.

В Одесі "Черкаські Мавпи" здобули розгромну перемогу над місцевою "БІПОЙ" 109:87

Рівна боротьба в матчі тривала лише перші кілька хвилин, в які господарям навіть вдалося вийти вперед. Потім своє слово взяли лідери черкаської команди, який просто забомбили кільце "БІПИ" точними кидками.

Уже в другій чверті різниця в рахунку перевищувала 20 балів. Надалі підопічні Максима Міхельсона тільки нарощували свою перевагу і впевнено перемогли.

Читайте: Розгром від лідера: результати Суперліги Парі-Матч 3 лютого

"БІПА" - "Черкаcькі Мавпи" 87:109 (24:39, 22:31 17:23, 24:16)

"БІПА": Артамонов (10 + 5 передач), Ефіанаі (11 + 5 підбирань), Ноффле (22 + 6 втрат), Кривцов (3), Тихонов (9) - старт; Прокопенко (15 + 4 передачі), Луценко (11), Тищенко (4 + 6 підбирань + 4 втрати), Балабан (2).

"Черкаські Мавпи": Бояркін (1 + 5 передач), Кольченко (34 + 4 втрати), Конєв (10 + 6 підбирань + 2 блок-шота), Липовцев (5), Девіс (20 + 7 підбирань) - старт; Кобець (15 + 5 підбирань), Беллфілд (11 + 6 передач), Конате (7), Ткаченко (4), Руслов (2).

Нагадаємо, що двома днями раніше "Мавпи" завдали поразки чинним віце-чемпіону України, южненському "Хіміку".

Свою наступну зустріч в елітному баскетбольному першості країни черкащани проведуть 9 лютого проти "Будівельника". Початок о 18:30.