"Черкаські Мавпи" і "Будівельник" вийшли до фіналу Кубку України з баскетболу

3 хвилини
5,9 т.
Кубок України з баскетболу

"Черкаські Мавпи" обіграли "Запоріжжя" і вийшли у фінал Кубку України з баскетболу. Поєдинок завершився з рахунком 79:67.

Другим фіналістом став київський "Будівельник", який обіграв МБК "Миколаїв" 82:71. Вирішальний матч вiдбудеться в Запоріжжі 4 квітня і розпочнеться о 17:00.

У Черкасах за першу чверть суперники набрали на двох 28 очок. А за першу половину матчу – 56. Водночас запоріжці намагалися задавати тон грі, змушуючи черкасців наздоганяти. Максимальний відрив "Запоріжжя" в дев'ять очок Мавпи скоротили до великої перерви до чотирьох.

Із початком другої половини вже черкасці намагалися нав'язати свою гру. Їм також вдалося відірватися на дев'ять очок. Та ще до початку заключної 10-хвилинки різниця скоротилася до одного бала.

Втім, черкасці свого вже не впустили. На завершальну частину матчу у гравців Максима Міхельсона залишилося більше сил. Черкасці взялися впевнено збільшувати перевагу в рахунку. Ритм гри запоріжців, як і в попередньому поєдинку, задавали Кефі, Сизов та Маяускас, але цього разу їм не вдалося врятувати команду на останніх хвилинах.

ФБУ

КУБОК УКРАЇНИ

Чоловіки. 1/2 фіналу

1 квітня

Черкаси. 18:30

Запоріжжя – Черкаські Мавпи – 67:79 (16:12, 14:14, 22:27, 15:26)

Запоріжжя: Сизов 19, Кефі 17, Маяускас 16, Мальчевський 8, Тихонов 6о + 5пд, Грицак 1, Титов 5пд, Рагімов, Морозов.

Черкаські Мавпи: Янг 17, Райт 14о + 7пд, Камерон 14, Конєв 8о + 7пд, Попов 8, Ткаченко 4, Дзюба 2, Сергеєв.

Миколаїв та Будівельник зіграли у другому півфіналі Кубку України та визначали, хто буде суперником Черкаських Мавп у фінальному поєдинку.

Вже зі старту матчу кияни дали зрозуміти, що не допустять недооцінки суперника і з перших секунд взялися за справу. Ефективна робота у трисекундній Девенпорта та Джеферсона, а також вдала робота шутерів столичного клубу дозволили господарям майданчика піти на велику перерву за 12 очок переваги. Команда Леоніда Яйла реалізувала 8 з 20 дальніх атак та набрала 18 очок з фарби.

У Миколаєва відверто не вистачало енергії на другий матч поспіль, хоча незважаючи на це, підопічні Валентина Берестнєва знайшли можливість виграти підбирання на чужому щиті. Але погана реалізації атак (33%), у тому числі другого шансу, не дозволила корабелам претендувати на лідерство після 20 хвилин гри.

Миколаїв — Будівельник

У другій частині Будівельник довів цей матч до впевненої перемоги. Максимальна перевага киян сягала 21 очка, команда Яйла продовжувала контролювати в цій грі все, окрім підбирання на своєму щиті, де у корабелів залишалася перевага. Команда Валентина Берестнєва лише декілька разів наблизилася до 10-очкової дистанції, але фактично шансів на камбек не мала.

Будівельник, вигравши всі чверті окрім останньої, впевнено вийшов у фінал Кубку України, де боротиметься за свій п’ятий кубок в історії з Черкаськими Мавпами.

Фінальний матч, нагадаємо, відбудеться в Запоріжжі в ПС Юність 4 квітня о 17:00. Квитки на фінал Черкаські Мавпи — Будівельник можна придбати за цим посиланням.

Кубок України. 1/2 фіналу

Київ, ПС Венето-Спорт

Миколаїв — Будівельник 71:82 (19:27, 16:20, 18:22, 17:13)

Миколаїв: Конате 22, Едріан 15 + 10 підбирань + 4 передачі, Приймак 12, Колтер 9 - 4 втрати, Заплотинський 4 + 6 підбирань — старт, Боднар 7 + 5 підбирань, Гудвін 2, Дубоненко 0

Будівельник: Буртт 17 + 4 передачі, Брайс Джонсон 10 + 8 підбирань, Дево 10, Кожем’якін 9, Девенпорт 7 + 12 підбирань — старт, Джефферсон 10 + 7 підбирань, Яковічс 7, Кобець 6, Звонов 6, Доне 0, Горбенко 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Миколаїв" і "Запоріжжя" сенсаційно стали першими півфіналістами Кубку України з баскетболу після перемог у матчах із "Дніпром" і "Київ-Баскетом", відповідно. Крім того, до Фіналу чотирьох пробилися "Черкаські Мавпи", здолавши чинного володаря Кубка України – БК "Хімік", і "Будівельник", який переміг "Прометея".