"Черкаські Мавпи" виграли в Києві матч-відкриття Суперліги Парі-Матч

7,7 т.
'Черкаські Мавпи' виграли в Києві матч-відкриття Суперліги Парі-Матч

Чемпіон України з баскетболу "Черкаські Мапви" здобули перемогу в стартовому поєдинку нового розіграшу Суперліги Парі-Матч . Найсильніший клуб країни в київському Палаці спорту впорався з відродженим "Київ-Баскет" - 80:75.

Зустріч в столиці викликав неймовірний ажіотаж серед уболівальників. На трибунах арени Палацу спорту зібралися кілька тисяч уболівальників, які стали свідками яскравої битви на паркеті.

Читайте: Українці в розкішному стилі вийшли в чвертьфінал КМ U-23 з баскетболу 3х3

Старт гри залишився за чемпіонами, які запропонували господарям інтенсивний баскетбол. "Мавпам" вдалося відірватися на вісім очок, але кияни зуміли не відпустити суперника.

До великої перерви кияни прийшли з відставанням в п'ять очок, яке спробували нівелювати в другій половині. Однак чемпіони досить легко утримували суперника на дистанції завдяки вдалим діям капітана Кольченко та американського легіонера Коуклі.

В середині третьої чверті гості зуміли домогтися переваги в +10, але кияни зуміли практично наздогнати опонента. На вирішальну 10-хвилинку команди вийшли за рахунку 54:56.

Столична команда вийшла на найважливіший відрізок зібраної і переламала хід зустрічі. Американці Крик і Мангано зуміли вивести "Київ-Баскет" вперед, після чого на паркеті пішли справжні гойдалки. Доля матчу вирішилася на останніх секундах, коли "Мавпи" зуміли спровокувати суперника на тактику фолів.

Відзначимо, що в паралельному матчі "Дніпро" легко впорався з "Політехніком" - 70:59.

Суперліга Парі-Матч. 1-й тур

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в стартовій грі нового розіграшу Суперліги Парі-Матч "Запоріжжя" видобуло драматичну перемогу над "Миколаєвом".