Українці в розкішному стилі вийшли в чвертьфінал КС U-23 з баскетболу 3х3

11,8 т.

Молодіжна збірна України здобула вражаючу перемогу в третьому матчі Кубка світу з баскетболу 3х3, який в ці дні проходить в китайському Сіані. Команда Сергія Алфьорова в завершальний день групового турніру спочатку в дивній грі переграла представників Чехії - 22:15 а потім розібралася з Японією - 21:18.

Неймовірно, але в матчі з європейцями для перемоги "жовто-синім" у складі Микити Руслова, Юрія Кондракова, Євгенія Балабана і Віталія Зотова вистачило всього лише половини відведеного часу.

Читайте: Збірна України - команда дня на КМ U-23 з баскетболу 3х3

Наші просто забомбардирували кошик суперників дальніми кидками. В результаті вже через три хвилини після початку матчу рахунок був 16:9 на користь українців. Довести гру до впевненої перемоги "жовто-синім труднощів не склало.

У поєдинку проти Японії, на який наші вийшли в статусі учасника чвертьфіналу, українці діяли досить спокійно. "Жовто-сині" відверто куражилися на майданчику, отримуючи задоволення від гри.

Нашій команді було досить набрати 11 очок, щоб утримати перше місце в квінтеті. Завдання-мінімум підопічні Алфьорова виконали вже до середини матчу, після чого дотиснули суперника в кінцівці.

Таким чином, Україна вийшла в плей-офф КМ-2018, не маючи поразок.

Чвертьфінальну гру "жовто-сині" проведуть 7 жовтня в 8:25 за київським часом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна України вийшла до чвертьфіналу Кубка світу з баскетболу 3х3 серед молодіжних команд.