Драма дня: в Запоріжжі стартував новий сезон Суперліги Парі-Матч

9,6 т.

У Запоріжжі поєдинком між однойменною командою і МБК "Миколаїв" стартував новий розіграш Суперліги Парі-Матч. На оновленій арені Палацу спорту "Юність" господарі майданчика, здійснивши камбек, здобули першу перемогу в національній баскетбольній першості - 84:81.

Гості відверто приголомшили суперника своєю активною грою на старті матчу. Господарі під керівництвом головного тренера Валерія Плеханова нічого не могли вдіяти зі швидким баскетболом "корабелів".

Читайте: Помер легендарний український баскетболіст Григорій Хижняк

Господарям вдалося скоротити 7-очкове відставання до трьох пунктів перед першою перервою, проте друга чверть знову залишилася за їхніми суперниками. Більше того, "Запоріжжю вдалося" збільшити відрив до восьми пунктів.

Друга половина почалася вдало для підопічних Плеханова і в середині третьої чверті їм вдалося зрівняти рахунок - 54:54. Після цього на паркеті почалися справжні гойдалки. Команди відповідали одна одній результативними атаками.

До середини вирішальної 10-хвилинки "корабелам" вдалося знову відірватися від опонента - цього разу на п'ять пунктів. Злам наступив за хвилину до кінця основного часу, коли запорожці реалізували дві далекі спроби поспіль, які й принесли перемогу господарям.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Суперлізі Парі-Матч ухвалили історичне рішення щодо фінансових призових у турнірі.