"Черкаські Мавпи" в Миколаєві добули п'яту перемогу в сезоні Суперліги Паріматч

Суперліга Паріматч

У чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі в суботу, 23 січня, відбувся єдиний поєдинок в регулярному сезоні Суперліги Паріматч.

МБК Миколаїв на своєму майданчику програв удома Черкаським Мавпам – 76:83.

Гості без зайвої адаптації впевнено розпочали поєдинок, змусивши господарів уже майже за дві хвилини після 0:7 брати перерву. Черкасці й надалі впевнено контролювали перебіг боротьби, тож виграли в підсумку стартову чверть у 11 очок.

До великої перерви перебіг матчу суттєво не змінився. Гості виривалися вперед на 15 очок, та до кінця другої чверті миколаївці два очка відіграли. Гості хоча й з невеликим відривом та все ж переважали господарів за всіма статистичними показниками.

Однак по перерві перебіг боротьби змінився. Тепер уже Максим Міхельсон взяв вимушену паузу після ривка господарів 7:0. Та миколаївці продовжували тиснути більшу частину часу чверті, зумівши повністю повернути інтригу. Різниця в рахунку скоротилася до одного очка. При цьому миколаївці стали краще бити штрафні та реалізовувати дальні кидки. Черкасці тали більше втрачати.

Та в гостей залишилося достатньо сил і витримки, аби зосередитися в заключній частині гри та довести її до своєї п`ятої в сезоні перемоги.

Миколаїв наступний матч грає 29 січня в Запоріжжі. Черкаські Мавпи також гратимуть в Запоріжжі, але 31 січня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 3-й коло чемпіонату України з баскетболу в Суперлізі Паріматч пройде в форматі "бульбашки".