"Київ-Баскет" виграв битву лідерів Суперліги Паріматч: результати 26 лютого

6,8 т.
Суперліга Паріматч

БК "Дніпро" програв "Київ-Баскету" в центральній зустрічі чергового ігрового дня регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Команда Дениса Журавльова не змогла виграти на своєму паркеті – 74:84.

Лідери першості подарували вболівальникам неймовірно напружене та емоційне видовище. Причому до середини першої чверті дніпряни досягли переваги в 11 очок і, здавалося, визначили результат зустрічі.

Однак кияни дуже швидко взяли в облогу опонента, повернувшись в гру. Підопічні Айнарса Багатскіса в чудовому стилі не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. Після цього максимальний відрив однієї з команд становив максимум п'ять пунктів.

Друга половина зустрічі перетворилася в справжні гойдалки. Суперники відповідали один одному точними атаками. Як і в матчах за збірну України, чудово себе проявив Олександр Мішула, який показав 80% реалізації дальніх кидків і набрав 15 очок.

У четвертій 10-хвилинці "Київ-Баскет" зробив спробу піти у відрив, але господарі вчасно відреагували на дії опонента. Здавалося, що гра плавно перетече в овертайм, однак киянам вдався ривок 8:2, який і подарував їм чергову перемогу.

"Дніпро" – "Київ-Баскет" – 74:84 (24:20, 21:20, 12:15, 17:27)

"Дніпро": Купер 16 + 6 передач + 4 підбирання, Бобров 14 + 5 підбирань + 4 передачі, Террелл 11 + 5 передач, Закурдаєв 6, Тимофеєнко 4, Санон 10 + 5 підбирань, Корнієнко 5, Натяжко 4, Глєбов 4

"Київ-Баскет": Янг 19 - 4 втрати, Коренюк 12 + 7 підбирань, Мессі 7 + 5 передач, Джейкобсон 6, Крутоус 3, Мішула 15 + 7 передач, Близнюк 14 + 8 підбирань + 6 передач, Павлов 8, Тібодо 0, Ковальов 0

У ще одному матчі "Черкаські Мавпи" сенсаційно обіграли Каменський "Прометей". Команда Максима Міхельсона була сильнішою за суперника на своєму майданчику – 94:90.

"Прометей" і "Мавпи" видали яскравий матч

Господарі паркету вже в першій чверті показали серйозність своїх намірів, незважаючи на статус аутсайдера. "Мавпи" зуміли добитися переваги в сім очок.

Друга 10-хвилинка розпочалася з ривка "Прометея". Підопічні Володимира Чернія за дві хвилини забили сім очок, пропустивши у відповідь лише два, і вийшли вперед. Але баскетболісти з Черкас блискавично відповіли відривом 7:0.

Після великої перерви господарі збільшили перевагу до "+9". Цей момент струснув фаворита. "Прометей", який видав ударну двохвилинку (10:2), змусив Міхельсона взяти тайм-аут.

Перед вирішальним періодом гості мали п'ять очок відставання. Але їхні спроби здійснити камбек розбилися об відмінну гру Діона Райта та Дмитра Скапінцева. У підсумку "Мавпи" втримали перемогу.

"Черкаські Мавпи" – "Прометей" – 94:90 (27:24, 21:20, 25:24, 21:22)

"Черкаські Мавпи": Скотт 13 очок + 7 підбирань + 6 передач, Ткаченко 7 очок + 6 підбирань, Попов 7 очок + 1 підбирання + 4 передачі, Скапінцев 16 очок + 9 підбирань + 3 передачі, Янг 15 очок + 3 підбирання, Райт 30 очок + 5 підбирань + 1 передача

"Прометей": Вон 19 очок + 5 підбирань + 3 передачі, Лукашов 20 очок + 2 підбирання + 7 передач, Маєрс 17 очок + 5 підбирань + 2 передачі, Петров 14 очок + 6 підбирань + 3 передачі

У третій зустрічі ігрового дня "Тернопіль" на виїзді обіграв "Миколаїв" – 73:79.

"Миколаїв" – "Тернопіль" – 73:79 (16:25 25:19, 8:19, 24:16)

Турнірне становище в Суперлізі Паріматч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Одеса" за 0,7 секунди до сирени вирвала перемогу над "Будівельником" у Суперлізі Паріматч