Успіхи "Хіміка" і "Дніпра": результати Суперліги Паріматч 5 травня

3 хвилини
510
Суперліга

У чемпіонаті України з баскетболу в середу, 5 травня, були зіграни два поєдинки регулярного сезону в Суперлізі Паріматч

"Черкаські Мавпи" на паркеті ПС "Будівельник" поступилися "Хіміку" (82:91), а "Дніпро" в Харкові обіграв місцевих "Соколов" 88:82.

Черкаські Мавпи – Хімік

У першій половині команди продемонстрували однакову влучність із фарби. Черкаські Мавпи, як і Хімік, змогли по 36 очок набрати саме завдяки двоочковим. Проте щодо реалізації з дальньої відстані і дисципліни – тут южненці були попереду. Підопічні Віталія Степановського чотири рази відзначилися з-за дуги, тоді як господарі – 1. Гості набрали 11 очок з лінії, а Мавпи – 5. До того ж у командній грі Хімік також переважав – 14 передач проти 8 у суперника. Варто відзначити і лаву запасних у гостей, вона змогла набрати 22 очки, тоді як у господарів – 6. Усе це дозволило Хіміку піти на велику перерву з перевагою в 9 балів.

Після відпочинку южненцям допоміг гандикап, зароблений у першій половині. Вони віддали третю чверть і мінімально перемогли в четвертій. Також допомогли їм втримати перевагу помилки Мавп. Підопічні Максима Міхельсона аж 20 разів втрачали м’яч, тоді як Хімік – 11. Варто відзначити легіонерів Хіміка Саллівана (25 балів) та Нельсона (20 балів). Вони набрали на двох 45 очок, тобто майже половину командних. Як підсумок, звитяга Хіміка – 91:82.

Черкаські Мавпи – Хімік 82:91 (26:22, 16:29, 24:22, 16:18)

Черкаські Мавпи: Камерон Скотт 16 очок + 6 підбирань + 3 передачі, Райт 8 очок + 2 передачі, Конєв 15 очок + 5 підбирань + 5 передач, Скапінцев 17 очок + 5 підбирань + 1 передача, Янг 8 очок + 2 передачі

Хімік: Войналович 15 очок + 1 передача, Нельсон 20 очок + 5 підбирань + 2 передачі, Антіпов 7 очок + 5 підбирань, Салліван 25 очок + 8 підбирань + 5 передач, Зотов 9 очок + 2 підбирання + 10 передач

Харківські Соколи – Дніпро

Харківські Соколи програли вдома Дніпру в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 82:88.

У Харкові зустрічалися команди різного рівня майстерності та турнірних завдань. Харків`яни вже не претендують на місце в плей-оф, натомість Дніпро ще бореться за друге місце за підсумками регулярного чемпіонату.

Втім вільні від турнірного тиску господарі розкуто та впевнено ввійшли в гру й надалі не збавляли ритм. За весь час стартової чверті різниця в рахунку між суперниками не зросла більше чотирьох очок. А за підсумком першої половини фаворит поєдинку Дніпро лише на три очка випередив аутсайдера. Харків`яни при цьому суттєво переграли суперника під щитами – 24:14. Щоправда і втрат господарі припускалися також більше.

На початку третьої чверті дніпряни спробували взяти контроль над грою. Та господарі досить швидко знову вирівняли гру, відігравши 8 очок відставання. А на кінець 10-хвилинки Соколи навіть вийшли вперед.

Та все ж у Дніпра виявилися сили на вирішальний ривок у заключній 10-хвилинці. Гості знову вирвалися вперед і вже не відпустили переможну перевагу.

Відтак Дніпро вчетверте в сезоні переміг Харківських Соколів та зробив крок до другого місця за підсумками регулярного чемпіонату.

Харківські Соколи – Дніпро – 82:88 (19:20, 22:24, 23:19, 18:25)

Харківські Соколи: Чумаков 25о + 12пд, Пейдж 10, Шевченко 10, Богс 9, Бояркін 7о + 5пр, Преслі 7, Нємцу 5о + 6пд, Анісімов 5о + 5пд, Мусієнко 2, Місяць 2.

Дніпро: Тимофеєнко 16, Бобров 14о + 6пд, Санон 14, Глєбов 13, Шундель 9, Закурдаєв 8, Купер 7о + 6пр, Корнієнко 4о + 5пд, Терел 3, Натяжко, Коломойський, Кравцов.

Турнірна таблиця

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Черкаські Мавпи" виграли свій минулий поєдинок у Суперлізі Паріматч, упевнено розібравшись з "Одесою".