Збірна України програла чинним чемпіонкам на старті Євробаскету 3х3

1,6 т.

Жіноча збірна України невдало стартувала на Євробаскеті 3х3, що проходить у ізраїльському Єрусалимі. Команда тренера Юрія Процюка програла чинним чемпіонкам француженкам – 10:19.

""Синьо-жовті" у складі Христини Філевич, Анжеліки Ляшко, Вероніки Космач та Тетяни Юркевичус очікувано потрапили зі старту під жорсткий пресинг фаворита. При цьому наші дівчата досить вміло захищалися і вкотре не порушували правила.

За дві з половиною хвилини після старту українки мали відставання у п'ять очок. Після чого команда Франції зуміла провести дві поспіль точні атаки через дугу, а наші лише за одну хвилину тричі сфолили.

До середини поєдинку рахунок був 4:15 не на користь "синьо-жовтих". Маючи такий значний доробок, чинні чемпіонки спокійно довели зустріч до підсумкової перемоги.

Тепер за можливу путівку до чвертьфіналу українки змагатимуться з командою Чехії. Початок гри – о 18:55 середи, 6 вересня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чоловіча збірна України з баскетболу не змогла виграти путівку на Олімпійські ігри 2024 року у Парижі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel, Threads та Viber. Не ведіться на фейки!