"Будівельник" здобув яскраву перемогу над "Київ-Баскетом" у Суперлізі Паріматч

2,5 т.
Стівен Буртт з м'ячем

"Будівельник" здобув першу перемогу над "Київ-Баскетом" у нинішньому сезоні Суперліги Паріматч, вигравши столичне дербі з рахунком 89:76.

Старт матчу вийшов рівним. Лідерство захоплювала то одна, то інша команда, поки ближче до кінця чверті підопічні Айнарса Багатскіса не пішли в п'ятиочковий відрив завдяки результативній грі Тревіна Тібодо, який записав на свій рахунок 10 пунктів.

У другій десятихвилинці гойдалки на майданчику продовжилися. На триочкові Олександра Мішули та Павла Крутоуса "Будівельник" відповідав точними кидками у виконанні Ківона Девенпорта та Брайса Джонсона. Перед великою перервою "Київ-Баскет" вигравав із рахунком 44:41.

"Будівельник" - "Київ-Баскет"

Третя чверть пройшла під диктовку підопічних Ігорса Міглінієкса, які спочатку дозволили суперникам провести кілька вдалих атак, а потім перехопили ініціативу й не тільки наздогнали переможців регулярного сезону, але й відірвалися на десять очок. Стівен Буртт керував грою "Будівельника", постійно віддаючи асисти на Девенпорта, Брайса і Реджі Джонсонів. Під кінець десятихвилинки баскетболістам Багатскіса вдалося підтягнутися до суперників і скоротити розрив до п'яти очок перед вирішальним відрізком дербі.

Четверта чверть розпочалася з триочкового у виконанні Буртта, але Мішула, Близнюк і Тібодо відповіли своїми влученнями і наблизилися до суперників на відстань одного бала. "Будівельники" почали більш зібрано грати в обороні, не даючи "Київ-Баскету" виконувати вільні кидки, а в атаці найкращим чином себе проявляли все ті ж Буртт і Девенпорт. Це і дозволило господарям легко довести справу до перемоги.

"Будівельник" – "Київ-Баскет" 89:76 (17:22, 24:22, 26:18, 22:14)

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Київ-Баскет" поступився "Прометею" в попередньому матчі чемпіонату України з баскетболу.