"Будівельник" здобув упевнену перемогу в Суперлізі Паріматч

Будівельник - Миколаїв

Київський "Будівельник" здобув упевнену перемогу над МБК "Миколаєвом" у чемпіонаті України з баскетболу. Поєдинок у Суперлізі Паріматч завершився з рахунком 91:77.

Кияни по-господарськи з перших атак пішли вперед. Рахунок у матчі відкрили два поспіль дальні влучання Бурта та Девенпорта. Згодом Кобець додав третє влучання з-за дуги. Ще до середини ігрового часу стартової чверті Будівельник мав 14 очок переваги. Та гості поступового оговталися й стали нарощувати спротив. На 6 дальніх влучань суперника миколаївці відповіли тим же, але з меншої кількості спроб. Із середньої дистанції миколаївці також були влучнішими. Тож до великої перерви з переваги Будівельника залишилося лише 6 очок.

По перерві ще якийсь час у поєдинку трималася рівновага. Миколаїв відіграв ще один бал загальної різниці. Та на заключну чверть матчу більше сил залишилося в господарів. Відтак кияни повернули перевагу в 14 очок та здобули 13-ту перемогу в сезоні.

Будівельник наступний матч грає 11 березня в Тернополі. Миколаїв наступного дня гратиме на виїзді проти Хіміка.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 1 березня "Прометей" добув упевнену перемогу над "Дніпром" у черговій зустрічі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.