"Будівельник" здобув виїзну перемогу у Кубку Європи ФІБА

3,0 т.
'Будівельник' здобув виїзну перемогу у Кубку Європи ФІБА

Київський "Будівельник" виграв важливий матч у другому груповому етапі Кубка Європи ФІБА. У Фінляндії підопічні Валерія Плеханова з рахунком 65:62 перемогли місцевий "Карх-Баскет".

"Будівельник" виграв першу половину, здолавши суперника і в першій і другій чвертях. Українська команда лідирувала у рахунку протягом усієї першої половини, демонструючи найкращі кидкові показники та ефективно використовуючи перевагу на підбираннях.

Вже за першу частину гри фіни припустились 10 втрат, в результаті чого Будівельник набрав 13 очок після помилок суперника. Варто відзначити і Джонні Бергаменаскела, який ще до великої перерви записав в актив 11 очок. 37:31 на користь киян після першої частини гри.

Друга половина була менш результативною, але команда Валерія Плеханова продовжувала утримувати лідерство і лідирувала протягом 37 хвилин ігрового часу. Все, на що спромігся суперник – утримати необхідну йому різницю (в першому матчі Карху виграв +7), що дозволило йому достроково гарантувати перемогу в групі.

Будівельник здобув третю перемогу в другому раунді єврокубка з рахунком 65:62 і продовжує боротьбу за вихід у плейоф Кубку Європи ФІБА. Для того, щоб залишитись другим, киянам в останньому турі 8 лютого потрібно перемогти Левіце з будь-яким рахунком.

Найкращим гравцем матчу став Джоні Бергаменаскел, який завершив матч із 18 очками, 5 передачами та 4 підбираннями.

Кубок Європи ФІБА. Другий груповий раунд

Каугайокі, Фінляндія

Карху-Баскет (Фінляндія) — Будівельник (Україна) 62:65 (18:21, 13:16, 11:14, 17:14)

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!