"Будівельник" здобув першу перемогу у новому сезоні Суперліги Favbet

522
'Будівельник' здобув першу перемогу у новому сезоні Суперліги Favbet

Київський "Будівельник" здобув першу перемогу у новому сезоні чемпіонату України з баскетболу. Підопічні тренера Дмитра Забірченка в рамках стартового баббла Суперліги Favbet здолали новачка елітного дивізіону "Кривбас" – 80:55.

Столичний колектив у цій грі жодного разу не дав супернику можливості повести у рахунку. "Будівельники" відразу почали доводити статус фаворита і вже до середини першої чверті здобули двозначну перевагу в рахунку.

На початку другого періоду кияни вели вже з різницею в +20, після чого стало зрозуміло, що діючі чемпіони візьмуть два очки. Після великої перерви господарі паркету продовжували утримувати суперника на цій комфортній дистанції.

Невеликий провал у грі підопічних Забірченка у середині заключного періоду, коли вони дозволили "Кривбасу" скоротити відставання до 13 пунктів. Проте "будівельники" відразу зробили ривок 14:2 і довели матч до впевненої перемоги.

Суперліга Favbet

Регулярний чемпіонат

"Будівельник" – "Кривбас" – 80:55 (25:6, 15:18, 23:16, 17:15)

Як повідомляв OBOZREVATEL, у стартовому матчі Суперліги Favbet чинний чемпіон "Будівельник" у драматичному матчі поступився "Дніпру".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!