"Будівельник" здобув непросту перемогу в Суперлізі Паріматч

471
'Будівельник' здобув непросту перемогу в Суперлізі Паріматч

У чемпіонаті України з баскетболу у вівторок, 20 квітня, відбувся єдиний поєдинок у регулярному сезоні Суперліги Паріматч.

Миколаїв поступився вдома Будівельнику – 71:79.

Гості в статусі фаворита впевнено почали поєдинок, ніби насправді вони господарі СК Надія. Поки миколаївці нарешті відкрили рахунок після кількох змарнованих атак, кияни відірвалися на 10 очок. До кінця чверті гості контролювали перебіг боротьби та виграли стартову 10-хвилинку в 12 очок.

Схоже, переконливий старт надто заколисав гравців Будівельника. Уже в другій чверті вони стали дозволяти собі занадто багато гри на публіку, хоча тої й не було в залі. Миколаївцям не вистачало майстерності одразу карати суперника та все ж вони поступово скорочували відставання. На велику перерву у киян залишилося лише 4 очки.

Миколаївці вирівняли гру під щитами, де вони на початку гри значно поступалися.

У другій половині господарі поступово повернули інтригу, коли за чотири хвилини до кінця ігрового часу різниця скоротилася до одного очка.

Втім, кияни вчасно схаменулися та не впустили третю проти Миколаєва та 20-ту в сезоні загалом перемогу. Для Миколаєва поразка також стала ювілейною – тридцятою в сезоні.

Миколаїв – Будівельник

Наступний матч

Миколаїв наступного разу грає 23 квітня на виїзді проти Київ-Баскета. Будівельник 25 квітня гратиме в Харкові.

Миколаїв – Будівельник (Київ) – 71:79 (13:25, 22:14, 16:17, 20:23)

Миколаїв: Едріан 19о + 11пд, Едж 19о + 5пд, Колтер 17о + 6пр, Приймак 12о + 9пд, Заплотинський 2, Лихой 2, Боднар, Дубоненко, Конате.

Будівельник: Б. Джонсон 18о + 9пд, Бурт 17о + 9пр, Дево 15о + 8пд, Кожем`якін 8, Р. Джонсон 7, Звонов 5, Джеферсон 4, Девенпорт 3о + 7пд, Козлов 2.

Становище команд

Як повідомляв OBOZREVATEL, минулої неділі столичний "Київ-Баскет" у непростій боротьбі взяв реванш у Харкові над місцевими "Соколами" (72:75), а БК "Запоріжжя" переміг "Прометей" (74:63).

У той же час БК "Одеса" програв "Дніпру" (59:93), "Черкаські Мавпи" – "Будівельнику" (93:99) і МБК "Миколаїв" – "Хіміку" (74:77).