"Будівельник" зазнав першої поразки у Кубку Європи ФІБА

2,2 т.
Будівельник

Київський баскетбольний клуб "Будівельник" програв у другому турі групового етапу Кубку Європи ФІБА, зігравши номінально домашню гру проти естонського "Калева". Зустріч в Італії завершилась із рахунком 74:83.

Обидві команди виграли стартові матчі, тож у очній грі визначали одноосібного лідера групи.

Не на користь української команди грала мала кількість матчів – це була лише друга гра у жовтні для підопічних Валерія Плеханова, тоді як Калев лише минулого тижня зіграв три. Відсутність тонусу, мабуть, і далася взнаки наприкінці матчу.

Початок був рівним – у першій половині жодна з команд не мала переваги більше 6 очок, і на велику перерву команди пішли за рахунку 33:35 на користь Калева. А ось у другій половині матчу Калев захопив ініціативу і був хоч кілька очок, але попереду. Будівельник тримався на короткій відстані, кілька разів мінімально виходив уперед, але після рахунку 59:59 на початку останньої десятихвилинки Калев збільшив свою перевагу до максимальних +9. Цю перевагу Калеву довгий час вдавалося утримувати і саме з такою перевагою естонці здобули перемогу – 74:83.

Найрезультативнішим у киян став Грант із 19 очками. З українців Богдан Близнюк заробив у свій актив 8 очок, по 7 балів на рахунку В'ячеслава Боброва та Павла Крутоуса.

Наступний матч Будівельник проведе 26 жовтня проти Гронінгена у Кубку Європи ФІБА.

Будівельник – Калев/Крамо 74:83 (18:22, 15:13, 16:20, 25:28)

Будівельник: Барбер 10, Близнюк 8, Гудвін 15, Бобрів 7, Грант 19 – старт; Крутоус 7, Тиртишник 3, Коломойський 3, Браун 2, Берханемескель 0

У складі Калева понад 16 хвилин на майданчику провів Олександр Ковляр, який відзначився 2 очками (1/1 двоочковий, 0/1 триочковий)

Як повідомляв OBOZREVATEL, у 1-му турі "Будівельник" здолав на виїзді італійський Бріндізі. Зустріч завершилась із рахунком 70:74.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!