"Будівельник" переможно стартував у Кубку Європи ФІБА

2,2 т.
Будівельник

Київський "Будівельник" виграв свій перший матч у розіграші Кубка Європи ФІБА, здолавши на виїзді італійський "Бріндізі". Зустріч завершилась із рахунком 70:74.

Команда Валерія Плеханова захопила лідерство на старті гри — ще в першій чверті — і змогла утримати його до фінальної сирени. Кияни лідирували в рахунку 39 хвилин, але італійці у другій половині вирівняли гру, а наприкінці четвертої чверті скоротили відставання до мінімальних двох очок. Будівельник встояв, втримав перевагу та дотис суперника, вигравши виїзний матч із рахунком 74:70.

Будівельник набрав на 10 очок більше за суперника у швидкому нападі, мав невеличку перевагу у трисекундній та отримав більше підтримки від гравців, які виходили з лави. Кияни не втримали лідерів суперника Ніка Перкінса та Маркіза Ріда, які набрали по 17 очок, але в Будівельника була своя відповідь у вигляді 19 очок Арчі Гудвіна, 13 балів Джоні Бергаменаскела та надійної гри Богдана Близнюка, який окрім 11 очок та 3 перехоплень традиційно виконував величезний обсяг чорнової роботи.

Свій наступний матч у Кубку Європи "Будівельник" зіграє за тиждень, 19 жовтня, – прийматиме естонський "Калев".

Кубок Європи ФІБА. 1-й тур

Бріндізі, Італія. Пала Пентасулья

Бріндізі (Італія) — Будівельник (Україна) 70:74 (13:21, 17:22, 21:14, 19:17)

Будівельник: Гудвін 19 + 7 підбирань - 4 втрати, Грант 6 + 9 підбирань + 4 передачі, Барбер 6 + 6 передач + 4 підбирання +2 перехоплення - 6 втрат, Коломойський 6, Бобров 4 — старт, Бергаменаскел 13 - 5 втрат, Близнюк 11 + 3 перехоплення, Крутоус 5, Браун 4 + 7 підбирань, Тихонов 0

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!