Перемоги "Дніпра" і "Будівельника": результати Суперліги Паріматч 20 березня

5,9 т.
Суперліга Паріматч

У чемпіонаті України з баскетболу в суботу, 20 березня, були зіграні три поєдинки в Суперлізі Паріматч.

"Будівельник" в третій раз в сезоні переміг "Прометей" (98:90). "Дніпро" здобув 20-ту перемогу в сезоні, здолавши "Миколаїв" (84:70), а "Харківські Сокiли" програли вдома "Черкаським Мавпам" (57:83).

Суперники не стали витрачати багато ігрового часу на стартову розвідку. Розмін результативними атаками почався вже з перших хвилин. За стартову чверть команди набрали 42 очка.

Наступної 10-хвилинки результативність ще зросла – 58 очок на двох. Водночас кияни забезпечили на велику перерву всього 4 очка переваги.

Нестримним для гостей став легіонер господарів Кейвон Девенпорт, який лише за першу половину набрав 19 очок. У кам`янчан за цей час найактивнішим був Рашад Вон – 16 очок.

Із початком другої половини лідером господарів на певний час став Андрій Кожемякін, який своїми вісьмома очками допоміг утримувати лідерство.

Аргументом у завершальній частині матчу стали дальні кидки. Спершу Яковічс п`ять разів влучив з-за дуги. А в останніх атаках двічі здалеку поцілив Кобець. У підсумку Будівельник втретє в сезоні переміг Прометей.

Будівельник (Київ) – Прометей (Кам'янське)

Будівельник (Київ) – Прометей (Кам`янське) – 98:90 (22:20, 30:28, 16:17, 30:25)

Будівельник: Девенпорт 22о + 12пд, Бурт, 18 + 8пр, Яковічс 15, Джеферсон 11о + 10пд, Кобець 9, Брайс Джонсон 8о + 7пд, Кожемякін 8, Дево 6, Звонов 1, Горбенко, Козлов.

Прометей: Вон 27о + 6пр, Маєрс 15, Петров 14о + 6пд + 6пр, Еванс 11, Лукашов 7, Беліков 7, Сидоров 5, Липовий 4, Луценко, Стефенс.

Харківські Соколи програли вдома Черкаським Мавпам – 57:83.

Для харків`ян матчі проти безпосереднього сусіда та конкурента по турнірній таблиці чи не остання нагода, аби чіплятися за місце в плей-оф. Однак без кількох основних гравців зазіхати на це місце виявилося надто складно.

Харківські Соколи – Черкаські Мавпи

У домашньому поєдинку проти Мавп Соколи лише в першій чверті підтримували паритет. А вже з другої 10-хвилинки Мавпи впевнено та невпинно пішли вперед.

Уже на велику перерву гості мали 9 очок переваги. За відчутної переваги в реалізації та під щитами гості і в другій половині продовжували впевнено збільшувати відрив. Відтак говорити про можливий перелом у ході боротьби чи інтригу не доводилося.

Харківські Соколи – Черкаські Мавпи – 57:83 (17:18, 13:21, 9:25, 18:25)

Харківські Соколи: Нємцу 18о + 9пд, Бояркін 14, Богс 8, Преслі 8, Мусієнко 3о + 5пд, Анісімов 3, Чумаков 3, Місяць.

Черкаські Мавпи: Скапінцев 16о + 14пд + 5пр, Райт 14о + 5пд, Янг 13, Конєв 11о + 5пд, Ткаченко 10, Уільямс 6, Дзюба 5о + 7пд, Камерон 4, Сергеєв 2о + 6пд, Бондаренко 2, Попов, Руслов.

Дніпро здобув 20-ту перемогу в сезоні завдяки звитязі над Миколаєвом – 84:70.

В стартовій чверті Дніпро впевнено переграв суперника та заволодів перевагою +10. Вдалося це завдяки кращій реалізації з фарби – 7 проти 3. Також команди виконали по одному влучному триочковому. Варто відзначити Кравцова та Террелла, які набрали по 6 очок.

Та вже в наступній чверті Миколаїв мінімально переграв Дніпро. Корабели тричі влучили з-за дуги тоді як суперники двічі. Відзначилися Колтер, Дубоненко та Едріан. Також гості менше помилялися – 9 втрат проти 12. Проте, господарі продовжували краще грати під щитами – 19 підбирань проти 15, і командно – 14 передач проти 11.

Дніпро – Миколаїв

Після перерви продовжували чудово себе показувати Санон, Бобров та Кравцов. Українці у підсумку набрали 15, 13 та 15 очок відповідно. У складі Корабел себе найкраще проявив Колтер, в якого 20 набраних балів, 2 підбирання та 7 передач.

Загалом, статистика команд була більш менш рівною – 27 влучань проти 25, 35 підбирань проти 36 і 29 передач проти 22. Перемогти Дніпру дозволила саме дисципліна. Підопічні Дениса Журавльова реалізували 23 штрафні кидки, тоді як Миколаїв – 12. Тож, 20 звитяга Дніпра – 84:70.

Дніпро – Миколаїв 84:70 (22:12, 20:21, 22:22, 20:15)

Дніпро: Тимофеєнко 9 очок + 5 підбирань + 2 передач, Санон 15 очок + 4 підбирань + 4 передач, Террелл 9 очок + 6 передач, Кравцов 15 очок + 3 підбирань + 1 передач, Бобров 13 очок + 5 підбирань + 2 передач

Миколаїв: Гудвін 10 очок + 12 підбирань + 4 передач, Приймак 7 очок + 2 підбирань, Дубоненко 9 очок, Едріан 12 очок + 9 підбирань + 5 передач, Колтер 20 очок + 2 підбирань + 7 передач, Заплотинський 8 очок + 4 підбирань + 3 передач