"Будівельник" виграв 14-й матч поспіль, перегравши "Дніпро" в Суперлізі Parimatch

1,8 т.
'Будівельник' виграв 14-й матч поспіль, перегравши 'Дніпро' в Суперлізі Parimatch

Столичний "Будівельник" здобув 14-ту перемогу в Суперлізі Parimatch. У своєму першому матчі 2023 року кияни здолали на виїзді "Дніпро" – 60:61.

Суперники провели дуже рівну та напружену гру, протягом якої лідерством здебільшого володів саме "Будівельник". Господарі виходили вперед наприкінці другої чверті, але кияни повернули собі перевагу після великої перерви.

Здавалось, що гості контролюють матч у четвертій чверті, але "Дніпро" на екваторі заключної десятихвилинки за рахунок влучань з-за дуги повернувся і знову вийшов вперед, випередивши суперника на одне очко. Однак останнє слово було за командою Дмитра Забірченка, яка відповіла своїми влучаннями та використала помилки господарів.

"Дніпро" виграв підбирання, але припустився на 10 втрат більше за киян, а "Будівельник", в свою чергу, набрав на 10 очок більше другого шансу. Кияни виграли з рахунком 69:61 і продовжили свою переможну серію в чемпіонаті до 14 матчів.

Черговий лідерський матч відіграв капітан "Дніпра" Станіслав Тимофеєнко, в активі якого 22 очка, 6 підбирань, 5 передач та 2 блок-шоти (РЕ 29). Але необхідної підтримки від партнерів Станіслав не отримав. "Будівельник" зіграв командніше, а найкращим у переможців знову став Володимир Конєв, у якого 16 очок, 5 підбирань та 3 передачі з лави запасних.

"Будівельник" свій другий матч зіграє в суботу, 14 січня, проти другої команди Суперліги БІПИ, а "Дніпро" проти одеситів гратиме в неділю, 15 січня.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК “Шинник"

"Дніпро" – "Будівельник" 61:69 (16:22, 16:15, 10:14, 19:18)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні відбулися чергові матчі регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!