"Будівельник" зазнав поразки в складному поєдинку Суперліги Паріматч

Суперліга Паріматч

Київський "Будівельник" в овертаймі поступився "Тернополю" в чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі Паріматч. Єдина зустріч суботи, 16 січня, завершилася з рахунком 99:104.

Господарі впевнено повели гру, зусиллями Анісімова й Бертта вийшовши вперед. Перевага киян у середині першої чверті доходила до 8 очок. З початком другої десятихвилинки ситуація на паркеті різко змінилася. Швидкі атаки Боуї й кидки Агафонова дали змогу "Тернополю" вийти вперед.

Гості нарощували перевагу, довівши її до 13 пунктів, але дострокову перемогу втримати не змогли. Кияни в завершальному відрізку оформили ривок 26:18. Підопічні Яйла могли виграти цю зустріч, лідируючи за 55 секунд до сирени 92:88, але два поспіль двоочкових від Боуї перевели гру в овертайм.

У додатковий час вирішальними стали точні дальні кидки від Омара Келхона й Андрія Агафонова.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Черкаські Мавпи" здобули несподівану перемогу над "Одесою" в черговому матчі Суперліги Паріматч. Команда Максима Міхельсона виявилася сильнішою за суперника на своєму майданчику – 71:62.

11 січня "Будівельник" здобув упевнену перемогу над аутсайдером Суперліги Паріматч МБК "Миколаїв", жодного разу за гру не давши суперникам вийти вперед.