"Будівельник" подвоїв перевагу над "Дніпром" у чвертьфіналі Суперліги Паріматч

2,3 т.
Дніпро - Будівельник

У суботу, 15 травня в чемпіонаті України з баскетболу відбувся черговий чвертьфінальний поєдинок Суперліги Паріматч. "Дніпро" вдома вдруге поступився "Будівельнику" 80:84.

Господарі виходили на поєдинок з чітким наміром відігратися після стартової поразки. Тож відразу взялися його реалізовувати. Тиснучи на суперника на максимальних швидкостях дніпряни швидко пішли вперед. Цього разу пішла гра та кидок у Террела. Також дніпряни влучно атакували з-за дуги – чотири влучання за стартову чверть. Відтак на початку зустрічі господарі вирвалися на 10 очок вперед.

Кияни спробували додати агресії з початком другої 10-хвилинки. Втім надовго запалу не вистачило. Господарі в підсумку зберегли 9 очок переваги за першу половину. Дніпряни при цьому вдвічі перевершили киян за реалізацією триочкових – 8 проти 4.

По перерві перелому не сталося, господарі і надалі контролювали хід боротьби, збільшивши загальну перевагу до 15 очок.

Будівельник - Дніпро

Та найцікавіше почалося в заключній чверті. У киян виявилося достатньо сил, аби значно додати та взятися за порятунок результату. Натомість у Дніпра гра розладналася та ще дочасно через перебір фолів залишив гру Закурдаєв. Гості відіграли відставання, а на останніх хвилинах у грі нервів не залишили дніпрянам шансів.

Відтак серія переїде до Києва за переваги Будівельника. Третій матч чвертьфінальної серії команди зіграють у Києві 18 травня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні столичний "Київ-Баскет" здобув другу перемогу над "Черкаськими Мавпами" в чвертьфінальній серії плей-оф Суперліги Паріматч. Команда Айнарса Багатскіса, зіткнувшись з серйозним опором опонента, все ж була сильнішою – 76:69.